Hızlı Servis Randevusu

Aracınızda aşağıda yer alan işlemlerden herhangi 1 tanesi ile ilgili işlem yaptırmanız gerekiyorsa hemen “Hızlı Servis randevunuzu” alın, aracınızın onarımını tamamlayarak en geç 1 saat içerisinde teslim edelim. Süremizi aşarsak işçilik ücreti almıyoruz.*

Hızlı Servisin Kapsamındaki İşlemler

Yağ bakımı

 • Yağ ve yağ filtresi değişimini kapsar. 10.000 km ve tek katlarında (veya her yıl) yağ bakımı yaptırmanız gerekir. Yağ bakımı motor ömrünü ve performansını arttırır.

Filtre

 • Hava filtresi, polen filtresi,yakıt filtresinden birinin değişimi gerekiyorsa Hızlı Servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  Hava filtresi; Motorun içerisine giren havanın kalitesini arttırarak motorun daha verimli çalışmasını sağlar. Değişim periyodu her 20.000 km de birdir veya tozlu kullanımlarda daha erken olabilir.

Polen filtresi

 • Aracınızın kliması az üflüyor veya klimadan kötü koku geliyor ise polen filtreniz tıkanmış olabilir.Her 20.000 km de (veya her yıl) değişmesi gerekir.

Yakıt filtresi

 • Motorun daha temiz yakıtla çalışması yakıt sistemi parçaları ve motor ömrünü uzatır. Dizel motorlu araçlarda değişim periyodu her 20.000 km de birdir. Kötü yakıt kullanımlarında daha erken olabilir.

Akü değişimi

 • Aracınız zor çalışıyor veya aracınızın göstergesinde şarj ikaz lambası yanıyor ise akünüzün değişim vakti gelmiş olabilir.

Ampul

 • Ampul yanmıyor veya aracınızın göstergesinde ampul uyarı lambası yanıyorsa aracınızın dış aydınlatma ve uyarı lambalarının arıza yaptığını gösterir. Araç güvenliği için ampullerin değişimi gerekir.

Far ayarı

 • Aracınızın farları iyi aydınlatmıyorsa far ayarı bozuk olabilir. Araç ve trafik güvenliği için ayarlanması gerekir.

Ön fren balataları

 • Aracınızın freninde frenleme sırasında kazıma sesi varsa veya balata ikaz lambanız yanıyorsa balatalarınızın değişim zamanı gelmiş demektir. Değişimi yapılması gerekir.

Silecek süpürgesi

 • Aracınızın silecekleri iz bırakıyor ya da iyi silmiyorsa görüşü etkileyeceğinden dikkat dağıtacaktır, trafik güvenliği için silecek süpürgenizin değişmesi gerekir.

Dizel partikül Filtresi (DPF) temizliği

 • Sürekli şehiriçi trafikte kullanılan araçlarda Dizel partikül filtresi daha erken tıkanır ve kendi kendini temizleyemez. Belirli aralıklarla bu temizliği yaptırmak Dizel partikül filtrenizin tıkanmasını engelleyerek aracınızda performans kaybı yaşamamanızı sağlar.

Klima gazı kontrol/dolum

 • Klima sistemi sadece yazın değil, kış aylarında da araç içerisindeki nemin giderilmesi için yardımcı rol oynar. Mevsim geçişlerinde klima gazınızı kontrol ettirmek, klima sisteminizden maksimum performansı almanızı sağlar.

HIZLI SERVİS RANDEVUSU AL

*Hızlı servis hizmeti için, servis işlemine ek olarak ücret farkı talep edilmez. Hızlı Servis hizmeti, alınan randevuya zamanında gelindiğinde ve yukarıda belirtilen işlemlerden sadece 1 tanesi ile ilgili işlem yaptırmak istenildiğinde verilebilir. Ek bir işlem talebinizin olması durumunda işlemler hızlı servis hizmeti kapsamı dışında tutulur. 1 saatlik süre taahüdünde araç temizliği yer almamaktadır. Hizmet kapsamı dışındaki araçlar için servis randevunuzu Servis Randevusu başlığına tıklayarak alabilirsiniz.