• Yorum tarihi 01/01/2023 Google.com

  2007 model Golf aracımı pasta-cila için servise getirdim. Öner ustanın ilgisi için çok teşekkür ederim. Aracımın yeni halini çok beğendim. Ertuğrul Bey, Simge Hanım, Eyüp usta, çaycı Süreyya ablamız saymakla bitmez. Servis olarak çok düzenli çalışılıyor. İyi çalışmalar.

  Savut, Müşteri

 • Yorum tarihi 09/12/2022 Google.com

  Alpay oto servis ile 2 yıl önce karşılamada buluanan Ahmet bey sayesinde tanıştım. Cok basarılı ve işlerinde cok iyiler. Hertürlü arac ile ilgili ihtiyacıma cevap verdiler. 2 yıldır tüm arac bakımlarımı ve boya kaporta işlerimi Alpay oto serviste yaptırıyorum. Fiyat acısından diğer işletmelere göre cok uygun. Araç işe ilgili servis ihtiyacı yada baska bir probleminiz varda Alpay oto ve Ahmet beye ulasmanız çözümünüz olacaktır.

  Çağlar Erkoç, Müşteri

 • Yorum tarihi 30/06/2022 Google.com

  Alpay servisten yaklaşık 7 yıldır hizmet alıyorum. Yeni yeriniz çok şık olmuş. Yetkili servis konforunda profesyonel hizmet sundukları için bütün ekibe teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile araçlarınızı teslim edebilirsiniz. Mekanik problemleri hızlıca çözüme ulaştıran Ömer ustaya, Ahmet bey’e ve bekleme salonunda görev yapan Süreyya ablaya güleryüzlü hizmet sundukları için ayrıca teşekkür ederim.

  Brk demirci, Müşteri

 • Yorum tarihi 29/09/2022 Google.com

  Aracımın periyodik bakımını Alpay Serviste yaptırdım.Aracımın en ince detayına kadar kontrolünü yaptılar. Çalışanlar ve sizinle ilgilenenler çok nazik ve bilgili kişiler. Aracına benim gibi değer ve önem verenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  Teşekkürler Alpay Servis ve tabi Ahmet Bey…

  Aras Can, Müşteri