ALPAY, MINI Özel Servisi İzmir, Bornova

ALPAY, MINI özel servisi; Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:84, 35100 Bornova, İzmir’de bulunan işletmesinde profesyonel ekibi ile seçkin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

MINI’inize Değer Katan Hizmetler

MINI Özel Servis İzmir, Bornova’da yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. MINI’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, MINI Özel Servis | İzmir, Bornova’da. Ayrıca MINI Özel Servisimize gelmeden, aracınız için en uygun MINI Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları ve/ya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

MINI Bakım ve Onarım Hizmetleri

MINI’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Alpay, MINI Özel Servis | İzmir, Bornova’da yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve/ya muadil parça  uluslararası eğitimli teknisyenler ile MINI’iniz MINI olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu MINI Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla MINI’iniz MINI olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

MINI Aksesuar ve Yedek Parça

MINI’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak MINI Orijinal Aksesuarlar® ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan MINI Orijinal Parçalar® hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY MINI

MINI’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size MINI sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri. Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için MINI’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAY SERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

MINI Özel Servis Tavsiyesi

İzmir’de tavsiye edebileceğiniz orijinal parça, aksesuar, orijinal filtre kullanan özel MINI servisi var mı? MINI marka aracınızın bakım zamanı mı geldi? Servise mi gitmelisiniz? Sol ön teker tarafından gelen garip bir ses mi var? Aracınızın garanti süresi mi bitti ? MINI marka aracınızın bakım servisi ya/da onarım hizmetine mi ihtiyacı var?– Size İzmir’in en yetkili özel servis Alpay’ı tavsiye edebiliriz.  ALPAY EN YETKILI ÖZEL SERVIS olarak; kuruluşumuzdan bu güne kadar servis anlayışımızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendimize önder edindik. 23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS ALPAY. MINI marka otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres. Size En Yakın ALPAY, MINI Özel Servisi’ne Ulaşın. Güncel Fiyat Listesi ve Teklif Formu için bize ulaşın. Üst Düzey Konfor. Yüksek Performans. Son Teknoloji. Üstün Tasarım. Aradığınız herşey ALPAY – En Yetkili özel servisde!

MINI Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde MINI marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

MINI Online Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden MINI marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. MINI marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. MINI Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

MINI Hizmetler ve Servisler – MINI Özel Servis ve Satış noktası, İzmir

Dünden Bugüne: MINI Markası Tarihi ve Başarı Hikayesi

Sir Alec Issigonis, 1959 yılında küçük ve pratik bir otomobil yarattığında, hiç kuşkusuz bu otomobilin 47 yıl boyunca insanların hayatlarının bir parçası olacağını, hatta yaşam stillerini belirleyen nadir bir tasarım objesine dönüşeceğini hiç düşünmemişti.

1946 yılında Sir Alec Issigonis ile tanışan John Cooper, Mini`nin yüksek performanslı ve yarış amaçlı bir modelinin de olması gerektiğini düşünüyordu. George Harriman, Cooper`ı 1961 yılında görevlendirdi ve 150.000 adet Mini Cooper üretildi.

1965 Monte Carlo Rallisi’nde, başlangıç çizgisinde altı adet Mini Cooper S vardı. Timo Makinen ve Paul Easter 1965’de açık arayla birinci olurken 1967’de ise Rauno Aaltonen ve Liddon, Mini takımı için şapka çıkartılacak başarılara devam ettiler.

Yanlamasına yerleştirilmiş motorları sevdirdi, tasarım kurallarını yeniden yazdı ve sosyal bir devrimin parçası haline geldi. Minik dev Mini, 1995 yılında İngiliz otomobil dergisi Autocar okuyucuları tarafından Yüzyılın Otomobili seçildi.

1959-2000 yılları arasında üretilen Mini, küçük harflerle yazılırken, Frank Stephenson liderliğindeki MINI Proje Takımı ile modern çizgilerine ulaşan günümüz MINI’leri büyük harflerle yazılıyor. MINI markanın ismi iken “Cooper” ise model ismini belirtiyor.

Neden Özel MINI Servisini Tercih Etmeliyim?

MINI, mükemmel bir performans ve konfor sunan en iyi marka araçlardan biridir. Ancak, her araba periyodik bakımlar ve onarımlar gerektirir. Bu nedenle, MINI marka araçların bakımı, onarımı, boya gibi hizmetleri sunan bir araba servisi, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

Alpay, Özel MINI Servisi, Izmir tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu servis, araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak, bakım, onarım, boya ve benzeri hizmetleri sunar. Profesyonel ekip, aracınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için gerekli bütün işlemleri yapar.

Bakım hizmetleri, aracınızın her bölümünün düzenli kontrolünü ve gerektiğinde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesini içerir. Aynı zamanda, aracınızın performansını ve verimliliğini optimize etmek için gerekli olan filtrelerin ve yağların değiştirilmesi de bu hizmet kapsamında yer alır.

Onarım hizmetleri ise, aracınızda meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve aracınızın işlevselliğini tekrar sağlamasını içerir. Alpay, Özel MINI Servisi, Izmir aracınızın her türlü arızasını çözmek için gerekli ekipmanları ve teknolojik alt yapıyı sunar.

Boya hizmetleri ise, aracınızın görüntüsünü ve kalitesini korumaya yardımcı olur. Servis, aracınızın hasar görmüş bölgelerinin onarımını ve boyanmasını yaparak, aracınızı eski görüntüsüne kavuşturur.

Alpay, Özel MINI Servisi, Izmir araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birçok hizmeti sunar. Profesyonel ekip, araçlarınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için uğraşır ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler. Servis, aynı zamanda araçlarınızın performansını ve verimliliğini arttırarak, araç sahiplerine daha uzun süre araçlarını kullanma imkanı sunar.

Ayrıca, Alpay, Özel MINI Servisi, Izmir müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya çalışır. Müşterilerinin aracının işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına yardımcı olmak için uğraşır ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunar.

Sonuç olarak, MINI marka araba sahipleri için en iyi hizmeti sunan bir servis arayanlar için Alpay doğru adresdir. Profesyonel ekip, araçlarınızın bakımı, onarımı, boya gibi hizmetlerini sunarken, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Bu nedenle, Alpay, Özel MINI Servisi, Izmir araç sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler.

MINI dsg mekatronik tamiri yapanlar,MINI dsg şanzıman geri vites çatal değişimi,MINI dsg şanzıman geri vites çatalı kırma tamiri,MINI dsg şanzıman iç revizyon onarımı,MINI dsg şanzıman kart yanma arızası tamiri,MINI dsg şanzıman kartı yazılım güncellemesi,MINI dsg şanzıman kavrama değişimi,MINI dsg şanzıman kavrama titreşim sorunları tamiri,MINI dsg şanzıman mekatronik pompa değişimi,MINI dsg şanzıman prizdirek değişimi,MINI dsg şanzıman revizyonu yapanlar,MINI dsg şanzıman ses sorunları arıza tamiri,MINI dsg şanzıman yağ değişimi yapanlar,
dsg şanzıman yan bilya değişim,MINI akü bakımı yapanlar,MINI antifriz değişimi yapanlar,MINI buji değişimi yapanlar,MINI debriyaj seti değişimi yapanlar,MINI diagnostik arıza tespiti yapanlar,MINI difransiyel bakımı yapanlar,MINI dpf çözüm merkezi,MINI egr çözüm merkezi,MINI elektrik bakımı yapanlar,MINI enjektör bakımı yapanlar,MINI filtre bakımı yapanlar,MINI fren bakımı yapanlar,MINI fren balatası değişimi yapanlar,MINI fren disk değişimi yapanlar,MINI grubu gizli özellik açma,MINI grup abs beyin tamiri,MINI grup airbag beyin tamiri,MINI grup airbag tamiri,MINI grup dpf çözümleri yapanlar,MINI grup egr çözümleri yapanlar,MINI grup enjektör revizyonu yapanlar,MINI grup enjektör temizliği yapanlar,MINI grup motor beyin tamiri yapanlar,MINI grup motor beyni tamiri yapanlar,MINI grup oto beyin tamiri yapanlar,MINI grup oto mekanik servisi,MINI grup partikül temizliği yapanlar,MINI grup şanzıman beyni tamiri yapanlar,MINI grup turbo revizyonu yapanlar,MINI kilometre bakımı yapanlar,MINI klima bakımı yapanlar,MINI marş motoru tamiri yapanlar,MINI mekanik bakımı yapanlar,MINI motor yağı değişimi yapanlar,MINI muayene öncesi kontrol yapanlar,MINI periyodik bakım yapanlar,MINI triger seti değişimi yapanlar,MINI yağ bakımı yapanlar,MINI yedek parça temini,

MINI

Alpay, Özel MINI Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim İçin Biz Sizi Arayalım – MINI Türkiye

MINI marka aracınız ile bir sorunuz ve/ya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım. Müşteri İlgi Merkezimize yılın 365 günü, her saat telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.