ALPAY, Bugatti Özel Servisi İzmir, Bornova

ALPAY, Bugatti özel servisi; Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:84, 35100 Bornova, İzmir’de bulunan işletmesinde profesyonel ekibi ile seçkin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bugatti’inize Değer Katan Hizmetler

Bugatti Özel Servis İzmir, Bornova’da yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Bugatti’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Bugatti Özel Servis | İzmir, Bornova’da. Ayrıca Bugatti Özel Servisimize gelmeden, aracınız için en uygun Bugatti Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları ve/ya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Bugatti Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bugatti’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Alpay, Bugatti Özel Servis | İzmir, Bornova’da yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve/ya muadil parça  uluslararası eğitimli teknisyenler ile Bugatti’iniz Bugatti olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Bugatti Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Bugatti’iniz Bugatti olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

Bugatti Aksesuar ve Yedek Parça

Bugatti’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Bugatti Orijinal Aksesuarlar® ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Bugatti Orijinal Parçalar® hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Bugatti

Bugatti’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Bugatti sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri. Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Bugatti’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAY SERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bugatti Özel Servis Tavsiyesi

İzmir’de tavsiye edebileceğiniz orijinal parça, aksesuar, orijinal filtre kullanan özel Bugatti servisi var mı? Bugatti marka aracınızın bakım zamanı mı geldi? Servise mi gitmelisiniz? Sol ön teker tarafından gelen garip bir ses mi var? Aracınızın garanti süresi mi bitti ? Bugatti marka aracınızın bakım servisi ya/da onarım hizmetine mi ihtiyacı var?– Size İzmir’in en yetkili özel servis Alpay’ı tavsiye edebiliriz.  ALPAY EN YETKILI ÖZEL SERVIS olarak; kuruluşumuzdan bu güne kadar servis anlayışımızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendimize önder edindik. 23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS ALPAY. Bugatti marka otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres. Size En Yakın ALPAY, Bugatti Özel Servisi’ne Ulaşın. Güncel Fiyat Listesi ve Teklif Formu için bize ulaşın. Üst Düzey Konfor. Yüksek Performans. Son Teknoloji. Üstün Tasarım. Aradığınız herşey ALPAY – En Yetkili özel servisde!

Bugatti Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Bugatti marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Bugatti Online Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Bugatti marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Bugatti marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Bugatti Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Bugatti Hizmetler ve Servisler – Bugatti Özel Servis ve Satış noktası, İzmir

Dünden Bugüne: Bugatti Markası Tarihi ve Başarı Hikayesi

1881 yılında İtalya’ da Milano şehrinde doğan Ettore Bugatti, 1897 yılında lise eğitimini tamamladıktan sonra Milano Sanat Akademisine kabul edildi. Ettore, hem eğitimine devam ederken bir yandan da Prinetti&Stucchi isimli bir bisiklet üreticisinin yanında çalışmaya başladı. Teknoloji ve mekaniğe olan ilgisi nedeniyle otomobillerle de ilgilenmeye başlayan genç Ettore, De Dion motorlar donatılmış üç tekerlekli bir motosiklet yaparak yarışlara katılmaya başladı. 1898 yılında Prinetti&Stucchi çatısı altında ilk dört tekerlekli aracını üreten Ettore, önde iki ve arka da iki olmak üzere toplam dört motorlu aracına daha sonra bu araca Type 1 adını verdi. 1901 yılında üretilen Type 2 ise Milano Otomobil Fuarı’ nda altın madalya ile ödüllendirildi.

Zengin bir Fransız olan Baron de Dietrich ile anlaşan Bugatti, 100 otomobillik bir anlaşma yaparak ilk kez seri üretime geçti. Dietrich-Bugatti adıyla üretilen otomobillere Type 3, Type 4 ve Type 5 adları verildi ve 1904 yılına kadar üretim devam etti. Daha sonda Dietrich ile anlaşmasını fesheden Bugatti, 1905 yılından itibaren Mathis şirketiyle anlaşarak dört silindirli motora ve dört ileri manuel vitesli şanzımana sahip yeni modeller üretmeye başladı. Hermes olarak da bilinen Type 6 ve Type 7 modellerini, Alman motor üreticisi Deutz için ürettiği Type 8 ve Type 9 modelleri takip etti.

Daha sonra bir Alman bankasıyla anlaşan Bugatti, Fransa’nın Almanya sınırı yakınlarında kendine bir fabrika kurarak otomobil ve uçak motorları üretmeye başladı. Günümüzde de kullanılan Bugatti amblemini taşımaya başlayan ilk model olan 10, 1910 yılında düzenlenen Paris Otomobil Fuarı’nda gün ışığına çıktı. Aynı yıl beş otomobil üretip satan Bugatti, yarış kariyerinde de önemli adımlar atmaya başladı. 1911 yılında Fransa Grand Prix’ sinde elde edilen ikinciliğin ardından Bugatti yeni bir finansal başarıya imza attı. 19 modelinin motorunu Peugeot’ yla ortak üretilen Bebe modelinde kullanmaya başlayan Bugatti, gelecekte üreteceği modeller için önemli bir kaynak elde etmeyi başardı. Birinci Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Amerika hükümetleri için uçak motoru üreten Bugatti, savaş sonrasında ürettiği ilk model olan 13’ü 16 supaplı ve 8 silindirli modern bir motorla donattı. 29 ve 30 modellerini de 8 silindirli ve 60 HP’lik bu motorla donatan Bugatti, bir çok yarışta ikincilik ve üçüncülük elde eden taraf oldu. 1924 yılında üretilmeye başlanan 8 silindirli 24 supaplı ve 90 HP’ lik Type 35 ise, Lyon GP’ sinde birinciliğe ulaşarak, Bugatti takımına ilk birinciliğini kazandırdı. Type 35 ile 130 HP’ lik versiyonu olan Type 35 B, aynı zamanda 1931 yılında kadar çeşitli yarışlarda iki binin üzerinde zafere imza atarak bugün bile kırılamayan bir rekorun sahibi oldu.

1927 yılında 12.7 litre ve 8 silindirli 300 HP’lik motorla donatılmış Type 41 Royale modelinin üretimine başlayan Bugatti, bu modelden 750 adet üreterek hepsini satma başarısını gösterdi. 1930 yılında cabrio modeli olan Type 50′ yi üretmeye başlayan üretici, bu modelini 5.0 litrelik ve 200 HP’ lik bir motorla donattı. 1937 yılında Jean Pierre Willie ve Jean Veyron’ dan oluşan Bugatti takımı 175 HP’lik Type 57 G diğer adıyla Tank modeliyle ilk Le Mans zaferine imza attı. Bu arada finansal açıdan sıkıntılar çekmeye başlayan Ettore Bugatti’yi oğlu Jean’ ın Le Mans yarışları için gerçekleştirilen testler sırasında ölmesi ve hemen ardından başlayan İkinci Dünya Savaşı derinden etkiledi.Savaş sırasında faaliyetlerini tamamen durduran Bugatti, 1947 yılında akciğer enfeksiyonundan hayatını kaybetti. Şirket, Ettore Bugatti’nin kontrolündeyken 7 bin 600 adet araç üretmiş ve bunların tamamını satabilmeyi başarmıştı.

Ettore’ nin diğer oğlu Rolando Bugatti şirketin yönetimini üstlenerek yola devam etme kararı aldı. İlk olarak, 1951 yılında Type 101 modeli üretilmeye başlandı. Bu arada Hispano-Suiza-Mericier isimli yedek parça şirketi, Bugatti’ nin Molsheim fabrikasını satın aldı. 1956 yılından itibaren otomobil üretimini tamamen durduran Bugatti markası, 35 yıl süren bir uyku dönemine girmiş oldu.

Bu dönem içerisinde otomobile yönelik hiçbir girişimde bulunmayan Bugatti markası, 1989 yılında İtalyan işadamı Romano Artioli tarafından yeniden hayata döndürüldü. 550 HP’ lik 12 silindirli ve 60 supaplı motora sahip EB 110 GT, 1991 yılında Paris Otomobil Fuarı’ nda tanıtıldı. Yürüyen aksamı karbon fiberden üretilen monokok şasili EB 110′ un gövdesi de alüminyumdan üretilmişti. Bir yıl sonra daha hafif yapıya sahip EB 110 SS ( Sport Stradale) tanıtıldı. 352 km/s’lik maksimum hıza erişebilen EB 110 SS, 0-100 km/s hızlanmasını 3.2 sn’de tamamlıyordu. EB 110 serisinden 150 civarında sipariş alan Bugatti markası, yeniden üretime geçerken 1994 yılında ve ardından 1996 yılında Le Mans yarışlarına yeniden katıldı. 1997 yılında Bugatti, EB 110 SS ile Finlandiya’da gerçekleştirilen bir organizasyonda, 296.8 km/s’lik hıza ulaşarak buz üstünde hız rekoruna imza attı. 1993 yılında, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Bugatti yeni bir konsept otomobili olan EB 112’yi tanıtmış. Dört tekerlekten çekişli EB 112 konsepti, aynı zamanda dört kapılı bir sedan coupe tasarımına sahipti. 6.0 litrelik 12 silindirli ve 460 HP güç üreten motorla donatılan EB 112, Italdesign ile birlikte geliştirilmiş ve tasarlanmıştı. Bugatti için her şey yolunda denilirken, İtalyan işadamı Artioli’ nin şirketinin iflas etmesi, markanın yeniden sessizliğe gömülmesine neden oldu.

1998 yılında ise Bugatti’ nin tarihinde çok önemli bir sayfa açıldı. Volkswagen Group, markanın tüm haklarının satın alarak, Bugatti’ yi kanatlarının altına aldı. Aynı yıl, Cenevre Otomobil Fuarı’ nda Bugatti EB 218 tanıtıldı. Italdesign tarafından tasarlanmış olan EB 118, VW tarafından geliştirilmiş olan 6.3 litre ve 18 silindirli 555 HP’ lik benzinli bir motorla donatılmıştı. Tam anlamıyla mühendislik abidesi olan alüminyum gövdesi ve çarpışmalara karşı daha dayanıklı güçlü şasisi sayesinde dikkat çeken EB 118, dört tekerlekten çekişli olarak tasarlanmıştı. Bir yıl sonra, yine Cenevre Otomobil Fuarı’ nda bir başka konsept aracı sergileyen VW bünyesindeki Bugatti, büyük sükse yarattı. Tanıtılan ilk konsept aracı olan EB 218′ i, Frankfurt Otomobil Fuarı’ nda tanıtılan EB 18/3 Chiron takip etti. Aynı yılın sonlarında düzenlenen Tokyo Otomobil Fuarı’ nda ise 18 silindirli motora sahip EB 18/4 Veyron tanıtıldı. 2000 yılı ise Bugatti markası için pazar araştırmalarının ve model çizgisinin belirlendiği yıl oldu. Sırasıyla Detroit, Cenevre ve Paris Otomobil Fuarı’ larında tanıtılan EB 16.4 Veyron isimli yeni konsept otomobili, markanın yeniden seri üretim modelinin hazırlığını oluşturuyordu. 2001 yılında ise EB 16.4 Veyron’ un konsept aracında olduğu gibi benzer teknik özelliklerle üretilmeye başlanmasına karar kılındı. 2003 yılında Kuzey Amerika pazarına yönelik tanıtımı gerçekleştirilen Bugatti 16.4 Veyron’ un “Pur Sang” adı verilen karbon fiber/alüminyum gövde unsurlarına sahip özel versiyonu ise 2007 yılında tanıtıldı. Bununla birlikte 2003–2005 yılları arasında Bugatti Engineering’ in CEO’ ’uğunu yapan ve Bugatti 16.4 Veyron’ un geliştirilme sorumluluğunu üstlenen Dr. Franz Joseph Paefgen, Bentley’ in yanı sıra Bugatti’nin de başkanlığına atandı.

Neden Özel Bugatti Servisini Tercih Etmeliyim?

Bugatti, mükemmel bir performans ve konfor sunan en iyi marka araçlardan biridir. Ancak, her araba periyodik bakımlar ve onarımlar gerektirir. Bu nedenle, Bugatti marka araçların bakımı, onarımı, boya gibi hizmetleri sunan bir araba servisi, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

Alpay, Özel Bugatti Servisi, Izmir tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu servis, araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak, bakım, onarım, boya ve benzeri hizmetleri sunar. Profesyonel ekip, aracınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için gerekli bütün işlemleri yapar.

Bakım hizmetleri, aracınızın her bölümünün düzenli kontrolünü ve gerektiğinde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesini içerir. Aynı zamanda, aracınızın performansını ve verimliliğini optimize etmek için gerekli olan filtrelerin ve yağların değiştirilmesi de bu hizmet kapsamında yer alır.

Onarım hizmetleri ise, aracınızda meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve aracınızın işlevselliğini tekrar sağlamasını içerir. Alpay, Özel Bugatti Servisi, Izmir aracınızın her türlü arızasını çözmek için gerekli ekipmanları ve teknolojik alt yapıyı sunar.

Boya hizmetleri ise, aracınızın görüntüsünü ve kalitesini korumaya yardımcı olur. Servis, aracınızın hasar görmüş bölgelerinin onarımını ve boyanmasını yaparak, aracınızı eski görüntüsüne kavuşturur.

Alpay, Özel Bugatti Servisi, Izmir araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birçok hizmeti sunar. Profesyonel ekip, araçlarınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için uğraşır ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler. Servis, aynı zamanda araçlarınızın performansını ve verimliliğini arttırarak, araç sahiplerine daha uzun süre araçlarını kullanma imkanı sunar.

Ayrıca, Alpay, Özel Bugatti Servisi, Izmir müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya çalışır. Müşterilerinin aracının işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına yardımcı olmak için uğraşır ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunar.

Sonuç olarak, Bugatti marka araba sahipleri için en iyi hizmeti sunan bir servis arayanlar için Alpay doğru adresdir. Profesyonel ekip, araçlarınızın bakımı, onarımı, boya gibi hizmetlerini sunarken, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Bu nedenle, Alpay, Özel Bugatti Servisi, Izmir araç sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler.

Bugatti dsg mekatronik tamiri yapanlar,Bugatti dsg şanzıman geri vites çatal değişimi,Bugatti dsg şanzıman geri vites çatalı kırma tamiri,Bugatti dsg şanzıman iç revizyon onarımı,Bugatti dsg şanzıman kart yanma arızası tamiri,Bugatti dsg şanzıman kartı yazılım güncellemesi,Bugatti dsg şanzıman kavrama değişimi,Bugatti dsg şanzıman kavrama titreşim sorunları tamiri,Bugatti dsg şanzıman mekatronik pompa değişimi,Bugatti dsg şanzıman prizdirek değişimi,Bugatti dsg şanzıman revizyonu yapanlar,Bugatti dsg şanzıman ses sorunları arıza tamiri,Bugatti dsg şanzıman yağ değişimi yapanlar,
dsg şanzıman yan bilya değişim,Bugatti akü bakımı yapanlar,Bugatti antifriz değişimi yapanlar,Bugatti buji değişimi yapanlar,Bugatti debriyaj seti değişimi yapanlar,Bugatti diagnostik arıza tespiti yapanlar,Bugatti difransiyel bakımı yapanlar,Bugatti dpf çözüm merkezi,Bugatti egr çözüm merkezi,Bugatti elektrik bakımı yapanlar,Bugatti enjektör bakımı yapanlar,Bugatti filtre bakımı yapanlar,Bugatti fren bakımı yapanlar,Bugatti fren balatası değişimi yapanlar,Bugatti fren disk değişimi yapanlar,Bugatti grubu gizli özellik açma,Bugatti grup abs beyin tamiri,Bugatti grup airbag beyin tamiri,Bugatti grup airbag tamiri,Bugatti grup dpf çözümleri yapanlar,Bugatti grup egr çözümleri yapanlar,Bugatti grup enjektör revizyonu yapanlar,Bugatti grup enjektör temizliği yapanlar,Bugatti grup motor beyin tamiri yapanlar,Bugatti grup motor beyni tamiri yapanlar,Bugatti grup oto beyin tamiri yapanlar,Bugatti grup oto mekanik servisi,Bugatti grup partikül temizliği yapanlar,Bugatti grup şanzıman beyni tamiri yapanlar,Bugatti grup turbo revizyonu yapanlar,Bugatti kilometre bakımı yapanlar,Bugatti klima bakımı yapanlar,Bugatti marş motoru tamiri yapanlar,Bugatti mekanik bakımı yapanlar,Bugatti motor yağı değişimi yapanlar,Bugatti muayene öncesi kontrol yapanlar,Bugatti periyodik bakım yapanlar,Bugatti triger seti değişimi yapanlar,Bugatti yağ bakımı yapanlar,Bugatti yedek parça temini,

Bugatti

Alpay, Özel Bugatti Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim İçin Biz Sizi Arayalım – Bugatti Türkiye

Bugatti marka aracınız ile bir sorunuz ve/ya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım. Müşteri İlgi Merkezimize yılın 365 günü, her saat telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.