ALPAY, Lamborghini Özel Servisi İzmir, Bornova

ALPAY, Lamborghini özel servisi; Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:84, 35100 Bornova, İzmir’de bulunan işletmesinde profesyonel ekibi ile seçkin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Lamborghini’inize Değer Katan Hizmetler

Lamborghini Özel Servis İzmir, Bornova’da yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Lamborghini’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Lamborghini Özel Servis | İzmir, Bornova’da. Ayrıca Lamborghini Özel Servisimize gelmeden, aracınız için en uygun Lamborghini Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları ve/ya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Lamborghini Bakım ve Onarım Hizmetleri

Lamborghini’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Alpay, Lamborghini Özel Servis | İzmir, Bornova’da yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve/ya muadil parça  uluslararası eğitimli teknisyenler ile Lamborghini’iniz Lamborghini olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Lamborghini Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Lamborghini’iniz Lamborghini olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

Lamborghini Aksesuar ve Yedek Parça

Lamborghini’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Lamborghini Orijinal Aksesuarlar® ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Lamborghini Orijinal Parçalar® hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Lamborghini

Lamborghini’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Lamborghini sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri. Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Lamborghini’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAY SERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lamborghini Özel Servis Tavsiyesi

İzmir’de tavsiye edebileceğiniz orijinal parça, aksesuar, orijinal filtre kullanan özel Lamborghini servisi var mı? Lamborghini marka aracınızın bakım zamanı mı geldi? Servise mi gitmelisiniz? Sol ön teker tarafından gelen garip bir ses mi var? Aracınızın garanti süresi mi bitti ? Lamborghini marka aracınızın bakım servisi ya/da onarım hizmetine mi ihtiyacı var?– Size İzmir’in en yetkili özel servis Alpay’ı tavsiye edebiliriz.  ALPAY EN YETKILI ÖZEL SERVIS olarak; kuruluşumuzdan bu güne kadar servis anlayışımızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendimize önder edindik. 23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS ALPAY. Lamborghini marka otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres. Size En Yakın ALPAY, Lamborghini Özel Servisi’ne Ulaşın. Güncel Fiyat Listesi ve Teklif Formu için bize ulaşın. Üst Düzey Konfor. Yüksek Performans. Son Teknoloji. Üstün Tasarım. Aradığınız herşey ALPAY – En Yetkili özel servisde!

Lamborghini Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Lamborghini marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Lamborghini Online Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Lamborghini marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Lamborghini marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Lamborghini Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Lamborghini Hizmetler ve Servisler – Lamborghini Özel Servis ve Satış noktası, İzmir

Dünden Bugüne: Lamborghini Markası Tarihi ve Başarı Hikayesi

Ferruccio Lamborghini (28 Nisan, 1916-20 Şubat, 1993); İtalyan araba üreticisi Lamborghini markasının babasıdır. Ferruccio Lamborghini (bundan sonra Lamborghini olarak kısaltılmıştır.) Renazzo di Cento adında Ferrara’nın ufak bir köyünde doğmuştur.

İkinci Dünya Savaşı’nın öncesi ve sonrasında önemli bir traktör üreticisi olan Lamborghini’nin bir Ferrari’si vardı. Kısa bir zamanda fark etti ki bazı debriyaj aksamları aslında kendi traktörlerinde kullandıklarıyla aynıydı. Enzo Ferrari ile görüştü ve onu bu konuda eleştirdi. Ama Ferrari onu sadece basit bir traktör üreticisi olarak görüyordu, ve dinlemeyi reddetti.

Lamborghini Ferrari’ye rakip kendi spor arabalrını üreterek intikamını almaya yemin etti. İlk arabası olan Lamborghini 350GT, Lamborghini’nin Ferrari’yi eleştirdiği her konuda Ferrari’den daha üstün bir araçtı. Üçüncü modeli olan Miura o dönemdeki rakipleri Ferrari’nin 250 GTO ve 365 GTB/4 Daytona’sı ile karşılaştırıldığında efsanevi ve döneme damgasını vuran bir arabaydı.

Şirketin logosunda bulunan boğa ise, Lamborghini’nin burcu olan boğa burcundan gelmektedir. Miura adı ise güreşçi boğaları eğiten Don Eduardo Miura adında bir eğitmenin adından gelir. Meşhur Countach’ın hikayesi ise ilginçtir: Arabanın tasarımını gördükten sonra oradakilerden biri “Countach!” (yerel dilde kullanılan bir ünlem) diye bağırmıştır, ve bu arabanın adı olarak kalmıştır.

Ferruccio Lamborghini çok iyi bir spor araba tutkunuydu, sahip olduğu arabalar arasında bir Ferrari de vardır. Yaygın bir rivayete göre arabanın debriyajı bozulunca onu fabrikasına geri götürmüştür. Enzo Ferrari’nin ise buna karşılık ‘Bir traktör üreticisinin yüksek performanslı spor arabalardan anlaması beklenemez’ diyerek onunla görüşmeyi reddetmiştir. Bunun ardından debriyajı kendisi beklemediği kadar kolay bir biçimde tamir etmiş ve spor araba işine girmeye karar vermiştir. (Hikaye kimilerince şöyle anlatılır: Feruccio günün birinde kendi traktörlerindeki debriyaj sisteminin fiyatı dışında Ferrari debriyaj sisteminden bir farkı olmadığını görüp biraz bozulmuştur, ve sonuçta işe girmeye karar vermiştir.) Lamborghini Perugia’da 1993 yılında 76 yaşındayken vefat etmiştir.

Neden Özel Lamborghini Servisini Tercih Etmeliyim?

Lamborghini, mükemmel bir performans ve konfor sunan en iyi marka araçlardan biridir. Ancak, her araba periyodik bakımlar ve onarımlar gerektirir. Bu nedenle, Lamborghini marka araçların bakımı, onarımı, boya gibi hizmetleri sunan bir araba servisi, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

Alpay, Özel Lamborghini Servisi, Izmir tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu servis, araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak, bakım, onarım, boya ve benzeri hizmetleri sunar. Profesyonel ekip, aracınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için gerekli bütün işlemleri yapar.

Bakım hizmetleri, aracınızın her bölümünün düzenli kontrolünü ve gerektiğinde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesini içerir. Aynı zamanda, aracınızın performansını ve verimliliğini optimize etmek için gerekli olan filtrelerin ve yağların değiştirilmesi de bu hizmet kapsamında yer alır.

Onarım hizmetleri ise, aracınızda meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve aracınızın işlevselliğini tekrar sağlamasını içerir. Alpay, Özel Lamborghini Servisi, Izmir aracınızın her türlü arızasını çözmek için gerekli ekipmanları ve teknolojik alt yapıyı sunar.

Boya hizmetleri ise, aracınızın görüntüsünü ve kalitesini korumaya yardımcı olur. Servis, aracınızın hasar görmüş bölgelerinin onarımını ve boyanmasını yaparak, aracınızı eski görüntüsüne kavuşturur.

Alpay, Özel Lamborghini Servisi, Izmir araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birçok hizmeti sunar. Profesyonel ekip, araçlarınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için uğraşır ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler. Servis, aynı zamanda araçlarınızın performansını ve verimliliğini arttırarak, araç sahiplerine daha uzun süre araçlarını kullanma imkanı sunar.

Ayrıca, Alpay, Özel Lamborghini Servisi, Izmir müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya çalışır. Müşterilerinin aracının işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına yardımcı olmak için uğraşır ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunar.

Sonuç olarak, Lamborghini marka araba sahipleri için en iyi hizmeti sunan bir servis arayanlar için Alpay doğru adresdir. Profesyonel ekip, araçlarınızın bakımı, onarımı, boya gibi hizmetlerini sunarken, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Bu nedenle, Alpay, Özel Lamborghini Servisi, Izmir araç sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler.

Lamborghini dsg mekatronik tamiri yapanlar,Lamborghini dsg şanzıman geri vites çatal değişimi,Lamborghini dsg şanzıman geri vites çatalı kırma tamiri,Lamborghini dsg şanzıman iç revizyon onarımı,Lamborghini dsg şanzıman kart yanma arızası tamiri,Lamborghini dsg şanzıman kartı yazılım güncellemesi,Lamborghini dsg şanzıman kavrama değişimi,Lamborghini dsg şanzıman kavrama titreşim sorunları tamiri,Lamborghini dsg şanzıman mekatronik pompa değişimi,Lamborghini dsg şanzıman prizdirek değişimi,Lamborghini dsg şanzıman revizyonu yapanlar,Lamborghini dsg şanzıman ses sorunları arıza tamiri,Lamborghini dsg şanzıman yağ değişimi yapanlar,
dsg şanzıman yan bilya değişim,Lamborghini akü bakımı yapanlar,Lamborghini antifriz değişimi yapanlar,Lamborghini buji değişimi yapanlar,Lamborghini debriyaj seti değişimi yapanlar,Lamborghini diagnostik arıza tespiti yapanlar,Lamborghini difransiyel bakımı yapanlar,Lamborghini dpf çözüm merkezi,Lamborghini egr çözüm merkezi,Lamborghini elektrik bakımı yapanlar,Lamborghini enjektör bakımı yapanlar,Lamborghini filtre bakımı yapanlar,Lamborghini fren bakımı yapanlar,Lamborghini fren balatası değişimi yapanlar,Lamborghini fren disk değişimi yapanlar,Lamborghini grubu gizli özellik açma,Lamborghini grup abs beyin tamiri,Lamborghini grup airbag beyin tamiri,Lamborghini grup airbag tamiri,Lamborghini grup dpf çözümleri yapanlar,Lamborghini grup egr çözümleri yapanlar,Lamborghini grup enjektör revizyonu yapanlar,Lamborghini grup enjektör temizliği yapanlar,Lamborghini grup motor beyin tamiri yapanlar,Lamborghini grup motor beyni tamiri yapanlar,Lamborghini grup oto beyin tamiri yapanlar,Lamborghini grup oto mekanik servisi,Lamborghini grup partikül temizliği yapanlar,Lamborghini grup şanzıman beyni tamiri yapanlar,Lamborghini grup turbo revizyonu yapanlar,Lamborghini kilometre bakımı yapanlar,Lamborghini klima bakımı yapanlar,Lamborghini marş motoru tamiri yapanlar,Lamborghini mekanik bakımı yapanlar,Lamborghini motor yağı değişimi yapanlar,Lamborghini muayene öncesi kontrol yapanlar,Lamborghini periyodik bakım yapanlar,Lamborghini triger seti değişimi yapanlar,Lamborghini yağ bakımı yapanlar,Lamborghini yedek parça temini,

Lamborghini

Alpay, Özel Lamborghini Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim İçin Biz Sizi Arayalım – Lamborghini Türkiye

Lamborghini marka aracınız ile bir sorunuz ve/ya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım. Müşteri İlgi Merkezimize yılın 365 günü, her saat telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.