ALPAY, Aston Martin Özel Servisi İzmir, Bornova

ALPAY, Aston Martin özel servisi; Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:84, 35100 Bornova, İzmir’de bulunan işletmesinde profesyonel ekibi ile seçkin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Aston Martin’inize Değer Katan Hizmetler

Aston Martin Özel Servis İzmir, Bornova’da yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Aston Martin’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Aston Martin Özel Servis | İzmir, Bornova’da. Ayrıca Aston Martin Özel Servisimize gelmeden, aracınız için en uygun Aston Martin Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları ve/ya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Aston Martin Bakım ve Onarım Hizmetleri

Aston Martin’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Alpay, Aston Martin Özel Servis | İzmir, Bornova’da yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve/ya muadil parça  uluslararası eğitimli teknisyenler ile Aston Martin’iniz Aston Martin olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Aston Martin Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Aston Martin’iniz Aston Martin olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

Aston Martin Aksesuar ve Yedek Parça

Aston Martin’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Aston Martin Orijinal Aksesuarlar® ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Aston Martin Orijinal Parçalar® hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Aston Martin

Aston Martin’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Aston Martin sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri. Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Aston Martin’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAY SERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aston Martin Özel Servis Tavsiyesi

İzmir’de tavsiye edebileceğiniz orijinal parça, aksesuar, orijinal filtre kullanan özel Aston Martin servisi var mı? Aston Martin marka aracınızın bakım zamanı mı geldi? Servise mi gitmelisiniz? Sol ön teker tarafından gelen garip bir ses mi var? Aracınızın garanti süresi mi bitti ? Aston Martin marka aracınızın bakım servisi ya/da onarım hizmetine mi ihtiyacı var?– Size İzmir’in en yetkili özel servis Alpay’ı tavsiye edebiliriz.  ALPAY EN YETKILI ÖZEL SERVIS olarak; kuruluşumuzdan bu güne kadar servis anlayışımızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendimize önder edindik. 23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS ALPAY. Aston Martin marka otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres. Size En Yakın ALPAY, Aston Martin Özel Servisi’ne Ulaşın. Güncel Fiyat Listesi ve Teklif Formu için bize ulaşın. Üst Düzey Konfor. Yüksek Performans. Son Teknoloji. Üstün Tasarım. Aradığınız herşey ALPAY – En Yetkili özel servisde!

Aston Martin Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Aston Martin marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Aston Martin Online Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Aston Martin marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Aston Martin marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Aston Martin Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Aston Martin Hizmetler ve Servisler – Aston Martin Özel Servis ve Satış noktası, İzmir

Dünden Bugüne: Aston Martin Markası Tarihi ve Başarı Hikayesi

1913 yılında Lionel Martin ve Robert Bamford, Bamford & Martin Ltd. olarak Singer markasını satan bir galeriyi Doğu Londra’ da kurarlar. İkiside birer tutkulu araba yarışcısıdır. Ancak Singer markalı araçları ile istedikleri hızlara ulaşamıyorlardı. 1914 yılında Lionel Martin Singer markalı aracı ile Aston Hill yarışına katılırlar ve bu yarış ile birlikte Aston Martin ismi oluşur.

İlk Aston-Martin portotip Coal Scuttle 1915 yıllında ve tam ikinci portotipin bitim aşamasında Bramford seri üretime ilgisinin olmadığını anlayarak şirketden ayrıldı. Amerikalı bir milyoner cocuğu Graf Louis Vorow Zborowski, Bamford’un yerini aldı. Bu sayede şirketin finansal bir rahatlama içinde girdi. Graf Louis Vorow Zborowski aynı zamanda araba yarışcı olarak 1922 yıllında ilk büyük başarıyı elde etti. Brooklands’ daki yarışda ulaşılan 122 km/s on dünya rekoru kırmış oldu. 1924′ deki Monza büyük ödül yarışmasındaki kazada hayatını kaybetti. Bununla birlikte Lionel Martin şirketin finansal dengesini koruyamadı. Gelen yardımlarla da bunu başaramayan Lionel Martin şirketin iflasını istedi ve şirketen ayrılmak zorunda kaldı. Kendisi 20 yıl sonrada bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Daha önce de Aston Martin finansal destek veren Lord Charnwood , Augustus Cesare Bertelli ve William Somerville Renwick ile birlikte şirketi alırlar. 1927 yılından itibaren başarılar Aston-Martin-Modelleri olan International, Le Mans, Mark II & Ulster gelir. 1932 yılında Sir Arthur Sutherland Aston Martin Motors Ltd. satın alarak oğlunu müdür olarak atıyor. Yarış pistlerindeki başarıları sokaklara da taşımak adına normal arabalar üretme kararı veriliyor. Bu kararla okadar başarılı olunuyor ki, ilk Aston Martin Fan Kulübü kuruluyor. Aston Martin Owners Club şu anda 5.000 üyeye sahip. Aston Martin yarışlardan kendilerini geri çekince Bertelli 1936 yıllında şirketden ayrılır.
Aston Martin kurulduğu dan bu yana her iki haftada bir araç üretir. 1945 e kadar 700 araç üretilmiştir. Atom Aston Martini ikinci Dünya Savaşından önceki son projesidir. 1941 yıllında üretım durdurulmak zorunda kaldı. İkinci dünya Savaşının ardından Aston Martin tekrar finansal bir kriz ile karşı karşıya kalmıştır. Bundan faydalanan Traktör satışı yapan İngiliz işadamı David Brown Aston Martin Limitedi tam 20.000 Pound‘ a satın alır. Hemen bunun ardından spor araba fabrikası olan Lagonda satın alarak bunu Aston Martine entegre eder. 1948 da Drophead-Coupés DB1 olarak üretilir ve bunu DB2 takip eder. 1958 yıllında üretilen DB5 Aston Martin sayesinde sirketin imajını sağlam temellere oturtuyorlar. Ekim 1963 yıllında tanıtılan DB5 James Bond un Filmin de kullanılması ile efsane olarak yerini aldı. 1972 yıllında ki finanz krizi Aston Martin Lagonda Ltd. Birminghamer işadamlarına satılmadan önce yeni çag olarak bilinen DBS V8 i de gördüler. 1989′ a kadar Vantage, Volante & Vantage Zagato üretildi ve bundan sonra Virage modeli üretilen en iyi model olarak tarihe geçti. 1991 yıllından beri Aston Martin Ford Motor Company altında üretime devamediyor.

Neden Özel Aston Martin Servisini Tercih Etmeliyim?

Aston Martin, mükemmel bir performans ve konfor sunan en iyi marka araçlardan biridir. Ancak, her araba periyodik bakımlar ve onarımlar gerektirir. Bu nedenle, Aston Martin marka araçların bakımı, onarımı, boya gibi hizmetleri sunan bir araba servisi, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

Alpay, Özel Aston Martin Servisi, Izmir tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu servis, araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak, bakım, onarım, boya ve benzeri hizmetleri sunar. Profesyonel ekip, aracınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için gerekli bütün işlemleri yapar.

Bakım hizmetleri, aracınızın her bölümünün düzenli kontrolünü ve gerektiğinde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesini içerir. Aynı zamanda, aracınızın performansını ve verimliliğini optimize etmek için gerekli olan filtrelerin ve yağların değiştirilmesi de bu hizmet kapsamında yer alır.

Onarım hizmetleri ise, aracınızda meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve aracınızın işlevselliğini tekrar sağlamasını içerir. Alpay, Özel Aston Martin Servisi, Izmir aracınızın her türlü arızasını çözmek için gerekli ekipmanları ve teknolojik alt yapıyı sunar.

Boya hizmetleri ise, aracınızın görüntüsünü ve kalitesini korumaya yardımcı olur. Servis, aracınızın hasar görmüş bölgelerinin onarımını ve boyanmasını yaparak, aracınızı eski görüntüsüne kavuşturur.

Alpay, Özel Aston Martin Servisi, Izmir araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birçok hizmeti sunar. Profesyonel ekip, araçlarınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için uğraşır ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler. Servis, aynı zamanda araçlarınızın performansını ve verimliliğini arttırarak, araç sahiplerine daha uzun süre araçlarını kullanma imkanı sunar.

Ayrıca, Alpay, Özel Aston Martin Servisi, Izmir müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya çalışır. Müşterilerinin aracının işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına yardımcı olmak için uğraşır ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunar.

Sonuç olarak, Aston Martin marka araba sahipleri için en iyi hizmeti sunan bir servis arayanlar için Alpay doğru adresdir. Profesyonel ekip, araçlarınızın bakımı, onarımı, boya gibi hizmetlerini sunarken, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Bu nedenle, Alpay, Özel Aston Martin Servisi, Izmir araç sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler.

Aston Martin dsg mekatronik tamiri yapanlar,Aston Martin dsg şanzıman geri vites çatal değişimi,Aston Martin dsg şanzıman geri vites çatalı kırma tamiri,Aston Martin dsg şanzıman iç revizyon onarımı,Aston Martin dsg şanzıman kart yanma arızası tamiri,Aston Martin dsg şanzıman kartı yazılım güncellemesi,Aston Martin dsg şanzıman kavrama değişimi,Aston Martin dsg şanzıman kavrama titreşim sorunları tamiri,Aston Martin dsg şanzıman mekatronik pompa değişimi,Aston Martin dsg şanzıman prizdirek değişimi,Aston Martin dsg şanzıman revizyonu yapanlar,Aston Martin dsg şanzıman ses sorunları arıza tamiri,Aston Martin dsg şanzıman yağ değişimi yapanlar,
dsg şanzıman yan bilya değişim,Aston Martin akü bakımı yapanlar,Aston Martin antifriz değişimi yapanlar,Aston Martin buji değişimi yapanlar,Aston Martin debriyaj seti değişimi yapanlar,Aston Martin diagnostik arıza tespiti yapanlar,Aston Martin difransiyel bakımı yapanlar,Aston Martin dpf çözüm merkezi,Aston Martin egr çözüm merkezi,Aston Martin elektrik bakımı yapanlar,Aston Martin enjektör bakımı yapanlar,Aston Martin filtre bakımı yapanlar,Aston Martin fren bakımı yapanlar,Aston Martin fren balatası değişimi yapanlar,Aston Martin fren disk değişimi yapanlar,Aston Martin grubu gizli özellik açma,Aston Martin grup abs beyin tamiri,Aston Martin grup airbag beyin tamiri,Aston Martin grup airbag tamiri,Aston Martin grup dpf çözümleri yapanlar,Aston Martin grup egr çözümleri yapanlar,Aston Martin grup enjektör revizyonu yapanlar,Aston Martin grup enjektör temizliği yapanlar,Aston Martin grup motor beyin tamiri yapanlar,Aston Martin grup motor beyni tamiri yapanlar,Aston Martin grup oto beyin tamiri yapanlar,Aston Martin grup oto mekanik servisi,Aston Martin grup partikül temizliği yapanlar,Aston Martin grup şanzıman beyni tamiri yapanlar,Aston Martin grup turbo revizyonu yapanlar,Aston Martin kilometre bakımı yapanlar,Aston Martin klima bakımı yapanlar,Aston Martin marş motoru tamiri yapanlar,Aston Martin mekanik bakımı yapanlar,Aston Martin motor yağı değişimi yapanlar,Aston Martin muayene öncesi kontrol yapanlar,Aston Martin periyodik bakım yapanlar,Aston Martin triger seti değişimi yapanlar,Aston Martin yağ bakımı yapanlar,Aston Martin yedek parça temini,

Aston Martin

Alpay, Özel Aston Martin Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim İçin Biz Sizi Arayalım – Aston Martin Türkiye

Aston Martin marka aracınız ile bir sorunuz ve/ya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım. Müşteri İlgi Merkezimize yılın 365 günü, her saat telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.