ALPAY, Cadillac Özel Servisi İzmir, Bornova

ALPAY, Cadillac özel servisi; Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:84, 35100 Bornova, İzmir’de bulunan işletmesinde profesyonel ekibi ile seçkin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Cadillac’inize Değer Katan Hizmetler

Cadillac Özel Servis İzmir, Bornova’da yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Cadillac’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Cadillac Özel Servis | İzmir, Bornova’da. Ayrıca Cadillac Özel Servisimize gelmeden, aracınız için en uygun Cadillac Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları ve/ya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Cadillac Bakım ve Onarım Hizmetleri

Cadillac’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Alpay, Cadillac Özel Servis | İzmir, Bornova’da yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve/ya muadil parça  uluslararası eğitimli teknisyenler ile Cadillac’iniz Cadillac olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Cadillac Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Cadillac’iniz Cadillac olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

Cadillac Aksesuar ve Yedek Parça

Cadillac’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Cadillac Orijinal Aksesuarlar® ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Cadillac Orijinal Parçalar® hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Cadillac

Cadillac’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Cadillac sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri. Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Cadillac’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAY SERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cadillac Özel Servis Tavsiyesi

İzmir’de tavsiye edebileceğiniz orijinal parça, aksesuar, orijinal filtre kullanan özel Cadillac servisi var mı? Cadillac marka aracınızın bakım zamanı mı geldi? Servise mi gitmelisiniz? Sol ön teker tarafından gelen garip bir ses mi var? Aracınızın garanti süresi mi bitti ? Cadillac marka aracınızın bakım servisi ya/da onarım hizmetine mi ihtiyacı var?– Size İzmir’in en yetkili özel servis Alpay’ı tavsiye edebiliriz.  ALPAY EN YETKILI ÖZEL SERVIS olarak; kuruluşumuzdan bu güne kadar servis anlayışımızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendimize önder edindik. 23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS ALPAY. Cadillac marka otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres. Size En Yakın ALPAY, Cadillac Özel Servisi’ne Ulaşın. Güncel Fiyat Listesi ve Teklif Formu için bize ulaşın. Üst Düzey Konfor. Yüksek Performans. Son Teknoloji. Üstün Tasarım. Aradığınız herşey ALPAY – En Yetkili özel servisde!

Cadillac Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Cadillac marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Cadillac Online Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Cadillac marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Cadillac marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Cadillac Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Cadillac Hizmetler ve Servisler – Cadillac Özel Servis ve Satış noktası, İzmir

Dünden Bugüne: Cadillac Markası Tarihi ve Başarı Hikayesi

Henry Martin Leland 1843′ te Vermont’ ta doğdu. 1890′ da ailesi ile birlikte Detroit’ e taşındı. Zengin bir keresteci olan Robert C. Faulconer ve bir makine dizayncısı olan Charles H. Norton ile birlikte Leland, Faulconer and Norton şirketini kurdular. 1894′ te norton krank mili üretmek için kendi şirketini kurdu ve bu ortaklıktan ayrıldı. Leland and Faulconer ise fren imalatına başlayarak bu konuda ilerledi. 1896′ da şirket buhar makineleri ve deniz taşıtları için benzin motorları imalatına başladı.

Haziran 1901′ de Leland, Olds Motor Works şirketi ile Oldsmobile’ ler için motor üretmek ve geliştirmek için anlaştı. Yeni tasarladığı motorlar ile beygirgücünü %23 artırmayı başardı. Fakat şirket yöneticileri tarafından bu icat, mart ayında çıkan yangın nedeni ile duran üretimlerinin, bu yeni motor üretilmeye başlanırsa tekrar duracağı ve zarar edecekleri sebebiyle uygulamaya konulmadı. Henry Leland bunun üzerine bir yıl sonra Henry Ford ile birlikte çalışmaya başladı.

Ağustos 1902′ de, Ford Otomobil Teşebbüsü’ nün finansal yatırımcıları olan William Murphy ve Lemuel W. Bowen, Leland için danışmanlık teklif ettiler. İki yatırımcı Ford’ un yarış arabaları tasarlamaması dolayısıyla hayal kırıklığına uğramışlardı. Bu yüzden Leland’ ın danışmanlığında şirket hisselerini satmak istiyorlardı. Leland ise Olds tarafından reddedilen yeni motoru göstererek, iki yatırımcının piyasa dışına çıkmamaları için ikna etti. Böylece, Ford’ dan ayrılan yatırımcılar ile birlikte Cadillac Automobile Company kurulmuş oldu. Cadillac ismi 18.yy başında Detroid’ i keşfeden kâşif Le Sieur Antoine de la Mothe Cadillac’ tan esinlenilmiştir. Cadillac’ ın ilk başkanı ise C.A. Black olmuştur.

İlk Cadillac, 17 Ocak 1902 tarihinde tamamlanmıştır. İlk Cadillac’ ın test sürüşünü ise daha sonra Brush Runabout’ u dizayn edecek olan 24 yaşındaki Alanson P. Brush yapmıştır. Ocak ayındaki New York otomobil fuarında görücüye çıkan Cadillac haftanın yarısında 2286 adet satmış ve satışları kapatılmak zorunda kalınmıştır.

1903 yılında Cadillac model isimlerinde “A” kullanmamıştır. Daha sonra ise 1904 Model A ile başlayarak tüm tek silindirli, çift ön makaslı modellerde “Model A” kullanılmıştır.

Cadillac Model A’ yı en çok satılan araba yapan etmen zarafetiydi. Tek silindir bakır kaplı 10 silindirlik motoru, 2 hızlı vitesi ve merkezi zincirli frenleri ile çok zarif bir otomobildi. Yıllar geçtikçe değeri azalmak yerine hep arttı. Cadillac Model A’ dan sonra yeni otomobiller piyasaya çıksa da onun yeri motor tutkunları için çok farklı olmuştur. Ayıca Cadillac Model A 750$ gibi düşük bir fiyat ile piyasaya çıkmıştır. 4 kişilik modeli ise 850$’dan satılmıştır. Halk arasında emniyetli sürüşü, rahatlığı, ucuzluğu ve üstün çekiş ve tırmanma performansıyla çok iyi bir izlenim bırakmıştı. Öyle ki; reklâm panolarında hep ya yüklü vagonları yokuş yukarı çekerken yada binaların merdivenlerinden çıkarken boy gösteriyordu.

Haziran 1903’te F.S. Bennett Cadillac’ ı ilk yurtdışına çıkartan kişi oldu. Bennett İngiltere’ deki Sunrising Hill tırmanışına bu Cadillac ile katıldı ve 7. oldu. Fakat cadillac yarışmadaki tek bir silindirli aracıydı. Diğer yarış araçlarında 2 veya 4 silindir bulunuyordu. Yine aynı yıl katıldığı İngiltere’ deki “One Thousand Mile Reliability Trial” yarışmasında kendi fiyat aralığında toplam puanlamada 4. olmasına rağmen güvenlik dalında 1. oldu.

1903′ te Cadillac motor, vites ve fren sistemlerinin geliştirilmesi için Leland&Faulconer şirketiyle anlaştı. Leland’ ın çok titiz çalışmalarıyla gelişmeler sürdürüldü. Fakat Cadillac’ ın Cass Avenue’ deki şasi ve beden montaj bölümü üretim hızına yetişemiyordu. Ocak 1905′ te Cadillac Lland and Faulconer şirketiyle Cadillac Motor Car Company adı altında birleşti. Genel Müdür Henry Leland oldu. Henry Leland’ ın oğlu Wilfred ise Murphy’ nin altında mali işler müdür yardımcısı oldu.

Tek silindirli Cadillac 1909 yılına kadar üretildi. Tek silindirli Cadillac’ ın en büyük başarısı ise 1908 de İngiltere’ de yaşandı.

1903 şasisinde, iki eliptik fren istemiyle donatılmış açılı çelik gövde ve ön-arka boru dingiller vardı. Direksiyon simidi, direksiyon dişlisi kontrol kolları ile birlikte sağ tarafa konuldu. Tek şambriyelli lastikler 12 jant ile 22 inç (56cm) tahta tekerleklerin üzerine tutturulmuştu (prototipte 14 jant kullanılmıştı). Motor daha çok Leland & Faulconer’ in küçük herkülü diye anılıyordu. Tek silindir ön koltuğun sol alt tarafına yerleştirilmişti. Radyatöre bağlı pervane motoru da ön tarafa yerleştirilmişti. Sökülebilir motor silindiri özel bir bakır ve demir karışımı kullanılarak su ceketli olarak dökülmüştü. Aynı zamanda sökülebilir patlama odası vardı. Dikey valflar silindir oluğuyla bağlantılı ve silindire dikti. Egzoz borusu en alt tarafta şanzımandan gelen bir itme kolu ile bağlıydı. Emme valfı ise en üstte ekzentrik milinden gelen kol ile bağlıydı. Benzin sürücünün altındaki bir depodan yerçekimi yardımıyla iniyordu.

Şanzıman 2 ileri ve bir geri vitesten oluşuyordu. İleri vitesler 3:1 ve 1:1 oranındaydı. Toplam oran 3.1:1 ile 5:1 arasında ve dişli sayısındaki kombinasyona göre değişiyordu. Birincil dişlide 9 veya 10 ikincil dişlide ise 31, 34, 38, 41 veya 45 diş bulunuyordu. Aracın kullanım yerine göre dişli kombinasyonu ayarlanıyordu. Düşük oranlar Runabout serisinde düz ve engebesiz yollar için, yüksek oranlar ise dağlık yollarda veya taşıma amaçlı üretilen araçlarda kullanılıyordu. Ayrıca dişlilerin nasıl değiştirilebilineceği müşterilere öğretiliyordu.

Seri numaralar kullanılmıyordu. Krank üzerinde iki yere motor numarası yapıştırılıyordu. Motor numaraları 1902′ de üretilen 3 prototiple birlikte 1′ den 2500′ e kadardı.

Neden Özel Cadillac Servisini Tercih Etmeliyim?

Cadillac, mükemmel bir performans ve konfor sunan en iyi marka araçlardan biridir. Ancak, her araba periyodik bakımlar ve onarımlar gerektirir. Bu nedenle, Cadillac marka araçların bakımı, onarımı, boya gibi hizmetleri sunan bir araba servisi, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

Alpay, Özel Cadillac Servisi, Izmir tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu servis, araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak, bakım, onarım, boya ve benzeri hizmetleri sunar. Profesyonel ekip, aracınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için gerekli bütün işlemleri yapar.

Bakım hizmetleri, aracınızın her bölümünün düzenli kontrolünü ve gerektiğinde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesini içerir. Aynı zamanda, aracınızın performansını ve verimliliğini optimize etmek için gerekli olan filtrelerin ve yağların değiştirilmesi de bu hizmet kapsamında yer alır.

Onarım hizmetleri ise, aracınızda meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve aracınızın işlevselliğini tekrar sağlamasını içerir. Alpay, Özel Cadillac Servisi, Izmir aracınızın her türlü arızasını çözmek için gerekli ekipmanları ve teknolojik alt yapıyı sunar.

Boya hizmetleri ise, aracınızın görüntüsünü ve kalitesini korumaya yardımcı olur. Servis, aracınızın hasar görmüş bölgelerinin onarımını ve boyanmasını yaparak, aracınızı eski görüntüsüne kavuşturur.

Alpay, Özel Cadillac Servisi, Izmir araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birçok hizmeti sunar. Profesyonel ekip, araçlarınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için uğraşır ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler. Servis, aynı zamanda araçlarınızın performansını ve verimliliğini arttırarak, araç sahiplerine daha uzun süre araçlarını kullanma imkanı sunar.

Ayrıca, Alpay, Özel Cadillac Servisi, Izmir müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya çalışır. Müşterilerinin aracının işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına yardımcı olmak için uğraşır ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunar.

Sonuç olarak, Cadillac marka araba sahipleri için en iyi hizmeti sunan bir servis arayanlar için Alpay doğru adresdir. Profesyonel ekip, araçlarınızın bakımı, onarımı, boya gibi hizmetlerini sunarken, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Bu nedenle, Alpay, Özel Cadillac Servisi, Izmir araç sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler.

Cadillac dsg mekatronik tamiri yapanlar,Cadillac dsg şanzıman geri vites çatal değişimi,Cadillac dsg şanzıman geri vites çatalı kırma tamiri,Cadillac dsg şanzıman iç revizyon onarımı,Cadillac dsg şanzıman kart yanma arızası tamiri,Cadillac dsg şanzıman kartı yazılım güncellemesi,Cadillac dsg şanzıman kavrama değişimi,Cadillac dsg şanzıman kavrama titreşim sorunları tamiri,Cadillac dsg şanzıman mekatronik pompa değişimi,Cadillac dsg şanzıman prizdirek değişimi,Cadillac dsg şanzıman revizyonu yapanlar,Cadillac dsg şanzıman ses sorunları arıza tamiri,Cadillac dsg şanzıman yağ değişimi yapanlar,
dsg şanzıman yan bilya değişim,Cadillac akü bakımı yapanlar,Cadillac antifriz değişimi yapanlar,Cadillac buji değişimi yapanlar,Cadillac debriyaj seti değişimi yapanlar,Cadillac diagnostik arıza tespiti yapanlar,Cadillac difransiyel bakımı yapanlar,Cadillac dpf çözüm merkezi,Cadillac egr çözüm merkezi,Cadillac elektrik bakımı yapanlar,Cadillac enjektör bakımı yapanlar,Cadillac filtre bakımı yapanlar,Cadillac fren bakımı yapanlar,Cadillac fren balatası değişimi yapanlar,Cadillac fren disk değişimi yapanlar,Cadillac grubu gizli özellik açma,Cadillac grup abs beyin tamiri,Cadillac grup airbag beyin tamiri,Cadillac grup airbag tamiri,Cadillac grup dpf çözümleri yapanlar,Cadillac grup egr çözümleri yapanlar,Cadillac grup enjektör revizyonu yapanlar,Cadillac grup enjektör temizliği yapanlar,Cadillac grup motor beyin tamiri yapanlar,Cadillac grup motor beyni tamiri yapanlar,Cadillac grup oto beyin tamiri yapanlar,Cadillac grup oto mekanik servisi,Cadillac grup partikül temizliği yapanlar,Cadillac grup şanzıman beyni tamiri yapanlar,Cadillac grup turbo revizyonu yapanlar,Cadillac kilometre bakımı yapanlar,Cadillac klima bakımı yapanlar,Cadillac marş motoru tamiri yapanlar,Cadillac mekanik bakımı yapanlar,Cadillac motor yağı değişimi yapanlar,Cadillac muayene öncesi kontrol yapanlar,Cadillac periyodik bakım yapanlar,Cadillac triger seti değişimi yapanlar,Cadillac yağ bakımı yapanlar,Cadillac yedek parça temini,

Cadillac

Alpay, Özel Cadillac Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim İçin Biz Sizi Arayalım – Cadillac Türkiye

Cadillac marka aracınız ile bir sorunuz ve/ya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım. Müşteri İlgi Merkezimize yılın 365 günü, her saat telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.