ALPAY, Bentley Özel Servisi İzmir, Bornova

ALPAY, Bentley özel servisi; Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:84, 35100 Bornova, İzmir’de bulunan işletmesinde profesyonel ekibi ile seçkin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bentley’inize Değer Katan Hizmetler

Bentley Özel Servis İzmir, Bornova’da yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Bentley’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Bentley Özel Servis | İzmir, Bornova’da. Ayrıca Bentley Özel Servisimize gelmeden, aracınız için en uygun Bentley Orijinal Aksesuarları®, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları ve/ya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Bentley Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bentley’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Alpay, Bentley Özel Servis | İzmir, Bornova’da yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve/ya muadil parça  uluslararası eğitimli teknisyenler ile Bentley’iniz Bentley olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Bentley Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Bentley’iniz Bentley olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

Bentley Aksesuar ve Yedek Parça

Bentley’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Bentley Orijinal Aksesuarlar® ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Bentley Orijinal Parçalar® hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Bentley

Bentley’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Bentley sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri. Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Bentley’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAY SERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bentley Özel Servis Tavsiyesi

İzmir’de tavsiye edebileceğiniz orijinal parça, aksesuar, orijinal filtre kullanan özel Bentley servisi var mı? Bentley marka aracınızın bakım zamanı mı geldi? Servise mi gitmelisiniz? Sol ön teker tarafından gelen garip bir ses mi var? Aracınızın garanti süresi mi bitti ? Bentley marka aracınızın bakım servisi ya/da onarım hizmetine mi ihtiyacı var?– Size İzmir’in en yetkili özel servis Alpay’ı tavsiye edebiliriz.  ALPAY EN YETKILI ÖZEL SERVIS olarak; kuruluşumuzdan bu güne kadar servis anlayışımızdan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendimize önder edindik. 23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS ALPAY. Bentley marka otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres. Size En Yakın ALPAY, Bentley Özel Servisi’ne Ulaşın. Güncel Fiyat Listesi ve Teklif Formu için bize ulaşın. Üst Düzey Konfor. Yüksek Performans. Son Teknoloji. Üstün Tasarım. Aradığınız herşey ALPAY – En Yetkili özel servisde!

Bentley Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Bentley marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Bentley Online Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Bentley marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Bentley marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Bentley Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Bentley Hizmetler ve Servisler – Bentley Özel Servis ve Satış noktası, İzmir

Dünden Bugüne: Bentley Markası Tarihi ve Başarı Hikayesi

Bir tren mühendisi olan Walter Owen Bentley tarafından kurulan ve günümüzde Volkswagen AG çatısı altında yoluna devam eden İngiliz marka, 1910′ lu yılların başından beri otomobil tarihinin en prestijli ve lüks modellerini üretmesiyle tanınıyor.

Savaş sırasında Kraliyet Hava Kuvvetlerinde uçak motorları için alüminyum supaplar geliştiren Walter Owen, edindiği tecrübelerin de yardımıyla 1919 yılında Bentley Motors’ u kurdu.

1980 yılı aynı zamanda Bentley markasının yeniden yükselişe gectiği yıl oldu. İngiliz havacılık şirketi Vickers Group tarafından satın alınan şirket için dönüm noktası oldu. 1997 yılında Vickers Gruop, Roll-Royce Gurubunu satmaya karar verdi.

Yapılan görüşmeler sonunda sağlanan anlaşma ile Rolls-Royce markası BMW çatısı altına girerken, Bentley markasıda Volkswagen AG’ ye katıldı.

2002 yılı içerisinde Volkswagen AG çatısı altına resmen giren ve Rolls-Royce ile yollarını tamamen ayıran köklü İngiliz markası, tekrar katılmaya başladığı Le Mans yarışları ve retro tasarımlı lüks, sportif ve prestijin mükemmel kombinasyonu olarak nitelendirilen Continental R, Continental GTC, Continental Flying Spur gibi yeni nesil modelleriyle geçmiş günlerdeki başarılarının üstüne çıkabilen bir performans göstermesiyle dikkat çekiyor.
Bentley markasının Türkiye’ deki iş ortağı Doğuş Otomotiv’ dir.

Neden Özel Bentley Servisini Tercih Etmeliyim?

Bentley, mükemmel bir performans ve konfor sunan en iyi marka araçlardan biridir. Ancak, her araba periyodik bakımlar ve onarımlar gerektirir. Bu nedenle, Bentley marka araçların bakımı, onarımı, boya gibi hizmetleri sunan bir araba servisi, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

Alpay, Özel Bentley Servisi, Izmir tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu servis, araç sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak, bakım, onarım, boya ve benzeri hizmetleri sunar. Profesyonel ekip, aracınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için gerekli bütün işlemleri yapar.

Bakım hizmetleri, aracınızın her bölümünün düzenli kontrolünü ve gerektiğinde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesini içerir. Aynı zamanda, aracınızın performansını ve verimliliğini optimize etmek için gerekli olan filtrelerin ve yağların değiştirilmesi de bu hizmet kapsamında yer alır.

Onarım hizmetleri ise, aracınızda meydana gelen arızaların tamir edilmesini ve aracınızın işlevselliğini tekrar sağlamasını içerir. Alpay, Özel Bentley Servisi, Izmir aracınızın her türlü arızasını çözmek için gerekli ekipmanları ve teknolojik alt yapıyı sunar.

Boya hizmetleri ise, aracınızın görüntüsünü ve kalitesini korumaya yardımcı olur. Servis, aracınızın hasar görmüş bölgelerinin onarımını ve boyanmasını yaparak, aracınızı eski görüntüsüne kavuşturur.

Alpay, Özel Bentley Servisi, Izmir araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birçok hizmeti sunar. Profesyonel ekip, araçlarınızın işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmak için uğraşır ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler. Servis, aynı zamanda araçlarınızın performansını ve verimliliğini arttırarak, araç sahiplerine daha uzun süre araçlarını kullanma imkanı sunar.

Ayrıca, Alpay, Özel Bentley Servisi, Izmir müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya çalışır. Müşterilerinin aracının işlevselliğini ve güvenliğini en üst seviyede tutmasına yardımcı olmak için uğraşır ve her zaman profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunar.

Sonuç olarak, Bentley marka araba sahipleri için en iyi hizmeti sunan bir servis arayanlar için Alpay doğru adresdir. Profesyonel ekip, araçlarınızın bakımı, onarımı, boya gibi hizmetlerini sunarken, araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Bu nedenle, Alpay, Özel Bentley Servisi, Izmir araç sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar ve her zaman mükemmel bir hizmet sunmayı hedefler.

Bentley dsg mekatronik tamiri yapanlar,Bentley dsg şanzıman geri vites çatal değişimi,Bentley dsg şanzıman geri vites çatalı kırma tamiri,Bentley dsg şanzıman iç revizyon onarımı,Bentley dsg şanzıman kart yanma arızası tamiri,Bentley dsg şanzıman kartı yazılım güncellemesi,Bentley dsg şanzıman kavrama değişimi,Bentley dsg şanzıman kavrama titreşim sorunları tamiri,Bentley dsg şanzıman mekatronik pompa değişimi,Bentley dsg şanzıman prizdirek değişimi,Bentley dsg şanzıman revizyonu yapanlar,Bentley dsg şanzıman ses sorunları arıza tamiri,Bentley dsg şanzıman yağ değişimi yapanlar,
dsg şanzıman yan bilya değişim,Bentley akü bakımı yapanlar,Bentley antifriz değişimi yapanlar,Bentley buji değişimi yapanlar,Bentley debriyaj seti değişimi yapanlar,Bentley diagnostik arıza tespiti yapanlar,Bentley difransiyel bakımı yapanlar,Bentley dpf çözüm merkezi,Bentley egr çözüm merkezi,Bentley elektrik bakımı yapanlar,Bentley enjektör bakımı yapanlar,Bentley filtre bakımı yapanlar,Bentley fren bakımı yapanlar,Bentley fren balatası değişimi yapanlar,Bentley fren disk değişimi yapanlar,Bentley grubu gizli özellik açma,Bentley grup abs beyin tamiri,Bentley grup airbag beyin tamiri,Bentley grup airbag tamiri,Bentley grup dpf çözümleri yapanlar,Bentley grup egr çözümleri yapanlar,Bentley grup enjektör revizyonu yapanlar,Bentley grup enjektör temizliği yapanlar,Bentley grup motor beyin tamiri yapanlar,Bentley grup motor beyni tamiri yapanlar,Bentley grup oto beyin tamiri yapanlar,Bentley grup oto mekanik servisi,Bentley grup partikül temizliği yapanlar,Bentley grup şanzıman beyni tamiri yapanlar,Bentley grup turbo revizyonu yapanlar,Bentley kilometre bakımı yapanlar,Bentley klima bakımı yapanlar,Bentley marş motoru tamiri yapanlar,Bentley mekanik bakımı yapanlar,Bentley motor yağı değişimi yapanlar,Bentley muayene öncesi kontrol yapanlar,Bentley periyodik bakım yapanlar,Bentley triger seti değişimi yapanlar,Bentley yağ bakımı yapanlar,Bentley yedek parça temini,

Bentley

Alpay, Özel Bentley Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim İçin Biz Sizi Arayalım – Bentley Türkiye

Bentley marka aracınız ile bir sorunuz ve/ya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım. Müşteri İlgi Merkezimize yılın 365 günü, her saat telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.