Servis kabul

Aracınızı otopark sorumlusunun yönlendireceği “Müşteri Otopark”ına park etmenizi rica ederiz. Randevu alarak gelmeniz durumunda, Servis Kabul Sorumlusu’na isminizi ve randevunuzu hatırlatarak, Müşteri Danışmanı’na yönlendirilmek istediğinizi belirtiniz. Randevusuz geldiyseniz, Servis Kabul Sorumlusu servisin uygunluğunu kontrol ederek, sizi en kısa sürede Müşteri Danışmanı ile görüştürmek üzere bekleme salonuna yönlendirecektir. Müşteri Danışmanı’nızı beklerken Servis Kabul Sorumlusu’na vereceğiniz araç kullanım ve araç ile ilgili şikayet bilgileri, Müşteri Danışmanı ile yapacağınız görüşmeyi daha verimli kılacaktır.

Kabul Kontrolü

HOŞ OLMAYAN SÜRPRİZLERİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ALPAY SERVİS, ARACINIZIN MUAYENE VAKTİ GELMEDEN ÖNCE SİZİN EŞLİĞİNİZDE BİR ÖN KONTROL YAPMAKTAN MEMNUNİYET DUYACAKTIR.

ALPAY SERVİS KABUL KONTROLÜ

Ön kontrol

  • Hoş olmayan sürprizlerin önüne geçmek için Alpay Servis, aracınızın muayene vakti gelmeden önce sizin eşliğinizde bir ön kontrol yapmaktan memnuniyet duyacaktır.
  • Gereken onarım çalışması için maliyet tahmini
  • Arızaların profesyonel olarak belgelenmesi
  • Güven iyidir, ama muayene öncesi kontrol daha iyidir

Aracınızda onarım yaptırmadan önce uzmanlarımız, dilerseniz bir ön kontrol yapmaktan memnuniyet duyacaktır. Bu kontrole sizin eşliğinizde araca göz atmak ve belirgin eksikliklerin ve istediğiniz onarımların yazılı olarak not edilmesi dahildir. Bu size aracı onarmak için gerekebilecek çalışma hakkında bir ilk genel izlenim verecektir.