Hizmetler ve Servisler
Paylaş

Cam Hizmeti ve Aracınıza Değer Katan Tüm Servisler

Cam Hizmeti ve/ya servis hizmetleri, bakım, onarım ve montaj ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve şikayet / görüş / önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü dahil her an Çağrı Merkezimiz hizmetinizde. Online yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır.

Alpay, en yetkili özel servis; Cam Hizmeti gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak verilen hizmetleri hemen inceleyebilir, seçili hizmet için online randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz..

OTOMOBİL CAMLARI, YOL GÜVENLİĞİ AÇISINDAN BÜYÜK ÖNEM TAŞIR VE EN KÜÇÜK HASAR BİLE CİDDİ SORUNLARA YOL AÇABİLİR.

PROFESYONEL CAM HİZMETİ
Otomobil camları, yol güvenliği açısından büyük önem taşır ve en küçük hasar bile ciddi sorunlara yol açabilir. Gecikmeden hasarlı camınızı uzmanlarımıza tamir ettirmeniz için yeterli bir sebep. Gerekirse profesyonel şekilde ve azami dikkatle tamamen yeni bir pencere de takabiliriz.

  • Fırlayan taşların neden olduğu hasarın hızlı ve uzman onarımı
  • Tüm ön camın profesyonel şekilde değişimi
  • Üçüncü taraf ve tam kapsamlı araç sigortası ile ücretsiz onarım

Cam hasarları
Ön camınızdaki küçük bir çatlak, çok da sorun olmadan onarılabilir. Ama uzun süre olduğu gibi bırakırsanız küçük bir delik kısa süre içerisinde uzun bir çatlağa dönüşür. O zaman yapılacak tek şey, tüm ön camın değişimidir. Aklınızda bulundurmanızda fayda var: Fırlayan taşların neden olduğu hasarın onarımı, çoğu üçüncü taraf ve tam kapsamlı sigorta poliçelerinin kapsamındadır ve bu yüzden tamamen ücretsizdir (fazlalık olmadan, fiyatı yükseltmeden). Yeni bir ön cam takılması gerekiyorsa da maliyetler, sigorta poliçenizde kabul ettiğiniz fazladan ödeme ile sınırlıdır.

Değişim mi onarım mı?
Fırlayan taşların neden olduğu hasarı onarmak mümkündür, ancak bu bazı yasal gerekliliklere ve teknik koşullara bağlıdır. Örneğin hasarlı bir arka veya yan camın daima değiştirilmesi gerekirken ön cam, özel sentetik reçineler kullanılarak onarılabilir. Ancak hasarın kesinlikle sürücünün görüş alanı dahilinde olmaması gerekir.

Bir güvenlik faktörü olarak otomobil camı
Bilmenizde fayda var: Aracınızdaki tüm pencereler, bir bütün olarak kaportanın stabilitesine katkıda bulunan bir güvenlik bileşenidir. Takılan otomobil camı da kişisel güvenlik açısından kritik önem taşır. Örneğin bir kaza durumunda ön camın hava yastığı için destek sağlaması gerekir. Çatlaması halinde bu basınca dayanamayacak ve kırılacaktır. En kötü ihtimalle bu durum hava yastığının çalışmasına engel olacak ve ciddi yaralanmaya yol açacaktır.

Uzman tavsiyemiz
Ön camınızda bir hasar oluşması durumunda kir ve nemi uzak tutmak için en kısa zamanda hasarlı alan üzerine şeffaf bant yapıştırmanızı tavsiye ederiz. Ardından profesyonel bir şekilde düzeltilmesi için gecikmeden bir uzmana danışın. Ön cam bantları, tüm Alpay Oto Servis’lerden ücretsiz olarak temin edilebilir.

Alpay, En Yetkili Özel Servis Ayrıcalıkları

Aracınızın fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay, En Yetkili Özel Servis‘de.

Bakım ve Onarım Hizmetleri; Aracınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile aracınız ilk günkü gibi kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aracınızı ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak servis kampanyaları ve sigorta çözümleri hakkında bilgi alın.

Mobilite Hizmetleri

ALPAY, en yetkili özel servis’de; aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, araç sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir.

Alpay Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Alpay Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.