Hizmetler ve Servisler
Paylaş

Klima sistemi arıza tespiti ve Aracınıza Değer Katan Tüm Servisler

Klima sistemi arıza tespiti ve/ya servis hizmetleri, bakım, onarım ve montaj ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve şikayet / görüş / önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü dahil her an Çağrı Merkezimiz hizmetinizde. Online yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır.

Alpay, en yetkili özel servis; Klima sistemi arıza tespiti gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak verilen hizmetleri hemen inceleyebilir, seçili hizmet için online randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz..

ARAÇ KLİMALARI SÜREKLİ ÇALIŞAN DONANIMLARDAN OLDUKLARINDAN, KLİMA FİLTRELERİ, KLİMA GAZI, KLİMA PARÇALARI ZAMAN İÇERİSİNDE ESKİYEBİLMEKTE, BAKIM YAPILDIKTAN SONRA İHTİYAÇ DUYULUYORSA MUTLAKA DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

PROFESYONEL ELEKTRİK KLİMA BAKIM SERVİSİ
Araç klimaları sürekli çalışan donanımlardan olduklarından, klima filtreleri, klima gazı, klima parçaları zaman içerisinde eskiyebilmekte, bakım yapıldıktan sonra ihtiyaç duyuluyorsa mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Özellikle klima gazı dolumunun önemli olduğu yaz aylarında, klima gazının eksik olması sonucunca arabanızın klima sistemi istediğiniz kadar iyi soğutma / ısıtma yapamayacaktır.

Atölyemizde araçların elektrik ve elektronik aksamları, klima sistemi arıza tespiti, onarım ve bakımları yapılmaktadır. Klima sisteminin kontrol ve arıza giderimi ya da gaz şarjı gibi işlemler tam otomatik klima gaz dolum cihazı ile yapılmaktadır.

ARAÇ KLİMA BAKIMLARI NE ZAMAN YAPILIR

Araç klima bakım zamanı, arabanızın her mevsim geçişinde mutlaka yapılmalıdır. Araç klima filtreleri ve parçaları karanlık bir ortamda olduğundan nem ve küflenmeye çok açık bir şekilde bulunmaktadır. Bakımları yapılmamış klimalar, burada oluşan bakterilerden dolayı kullanılması durumunda hastalıklar yapabilmektedir. Araç kliması bakım zamanı çok rahat bir şekilde anlaşılabilir. Arabanızın kliması iyi soğutma yapmıyorsa. Araç kliması çalıştırıldığı zaman içeride bir koku oluşuyorsa, içeriye çeşitli tozlar ve partiküller giriyorsa, araç kliması bakım zamanı gelmiş demektir. Araç klima gazı doldurma ve araç klima filtresi değiştirme işlemlerinizi Alpay Servis’te yaptırabilirsiniz.

Alpay, En Yetkili Özel Servis Ayrıcalıkları

Aracınızın fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay, En Yetkili Özel Servis‘de.

Bakım ve Onarım Hizmetleri; Aracınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile aracınız ilk günkü gibi kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aracınızı ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak servis kampanyaları ve sigorta çözümleri hakkında bilgi alın.

Mobilite Hizmetleri

ALPAY, en yetkili özel servis’de; aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, araç sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir.

Alpay Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Alpay Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.