Hizmetler ve Servisler
Paylaş

Oto Mekanik Servis ve Aracınıza Değer Katan Tüm Servisler

Oto Mekanik Servis ve/ya servis hizmetleri, bakım, onarım ve montaj ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve şikayet / görüş / önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü dahil her an Çağrı Merkezimiz hizmetinizde. Online yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır.

Alpay, en yetkili özel servis; Oto Mekanik Servis gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak verilen hizmetleri hemen inceleyebilir, seçili hizmet için online randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz..

ARAÇ SAHİPLERİNİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ KONULARDAN BİRİ DE DÜZENLİ ARAÇ BAKIMINI YAPTIRMAKTIR. DÜZENLİ OLARAK ARAÇ BAKIMINI YAPTIRMAYAN ARAÇ SAHİPLERİ, HEM KENDİ HEM DE TRAFİKTEKİ DİĞER SÜRÜCÜLERİN HAYATLARINI TEHLİKEYE ATABİLİRLER.

OTO MEKANİK SERVİS
Araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de düzenli araç bakımını yaptırmaktır. Düzenli olarak araç bakımını yaptırmayan araç sahipleri, hem kendi hem de trafikteki diğer sürücülerin hayatlarını tehlikeye atabilirler. Araç bakımları, her aracın tipine, modeline ve markasına göre değişiklik gösterebilir; fakat genel olarak belirlenmiş standart bakım süreleri de bulunmaktadır.

Bakımda uygulanan yağ ve filtre değişimlerinin yanı sıra alt takım fren, aydınlatma, silgi kontrolleri ve 101 nokta checkup aracınızın durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.Bir bakım aralığında sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alan bu kontroller de teknik ekibimiz ilerleyen km’lerde doğabilecek arızalarda sizi bilgilendirir.Benzinli ve dizel araçların her 10-15 bin km’de bir bakım yaptırmaları gerekir. Eğer bir yıl içinde araç bu kadar yol kat etmiyorsa, araç sahibi yılda bir aracını bakıma götürmelidir.

Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mini Cooper, Mercedes – Benz, Porsche, Range Rover, Skoda, Seat, Volvo, Volkswagen marka araclarınız periyodik bakıma geldiğinde, Aracınız arızalandığında, Aracınız hasar gördüğünde, Servisimizde yapılması gereken işlemler maksimum itina ve süratle son teknoloji test cihazı VAS 5052,VAG ODIS ve W.O.W kullanılarak yapılır.

Alpay, En Yetkili Özel Servis Ayrıcalıkları

Aracınızın fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay, En Yetkili Özel Servis‘de.

Bakım ve Onarım Hizmetleri; Aracınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile aracınız ilk günkü gibi kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aracınızı ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak servis kampanyaları ve sigorta çözümleri hakkında bilgi alın.

Mobilite Hizmetleri

ALPAY, en yetkili özel servis’de; aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, araç sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir.

Alpay Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Alpay Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.