* ₺’dan Başlayan Tavsiye Edilen İndirimli Periyodik Bakım Fiyatları Özel Maserati Servisinde!

Maserati’inize Değer Katan Hizmetler

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Maserati Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Maserati’iniz Maserati olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur.

Maserati Periyodik Bakımda Değişen Orijinal Parçalar

Aracınızın bakım ve onarım işlemlerinde kullanılan Maserati Orijinal Parçalar ve Sarf Malzemeleri inceleyerek belirlenen bakım periyotlarında neden değiştirilmeleri gerektiğine dair detaylı bilgi alın.

Maserati Periyodik Bakımda Değişen Parçalar ve Sarf Malzemeler

Aracınızın bakım ve onarım işlemlerinde kullanılan Maserati Orijinal Parçalar® ve Sarf Malzemeler, fabrika standartlarına uygun olarak aracınızın sistemleri ile tam bir uyum içimde çalışabilmeleri için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Maserati Motor Yağı

Motor Yağı, motor içindeki hareketli parçaların sürtünmesini azaltmaya yarar. Bu anlamda motorun ömrünü uzatır, soğutma sistemine yardımcı olur, yakıt ekonomisi ve performans değerlerini artırır.

Maserati Yağ Filtresi

Motorun tüm sürtünme yüzeylerinin korunması ve bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışması için etkin yağlamaya destek olan Yağ Filtreleri, yağ içinde biriken kirleri emer ve motor içinde dolaşan yağın doğru akışkanlıkta kalmasını sağlar.

Maserati Fren Hidroliği

Fren sistemleri hidrolik basınç ile çalışır. Fren pedalına basıldığında bu hidrolik sıvılar, fren sistemi boyunca hareket ederek sürtünme yüzeylerini aktive eder ve frenleme sağlanır.

Maserati Hava Filtresi

Hava Filtresi, motora giren havayı toz ve kirlerden arındırarak, bu istenmeyen unsurların motorun hassas iç aksamına ulaşmasına engel olur. Motorun ömrünü uzatır, doğru debide ve temiz hava akışını sürekli kılarak performansı ve yakıt verimliliğini yükseltir.

Maserati Toz ve Polen Filtresi

Toz ve Polen Filtreleri, polen ve yaprak parçaları gibi büyük partiküllerden toza ve mikroskobik alerjenlere kadar pek çok unsuru süzebilir. Üstelik aktif karbon katmanı sayesinde bakteri ve kötü kokuları da nötralize ederek, araç içinde temiz ve sağlıklı bir atmosfer oluşturulmasını sağlar.

Maserati Karter Tapası

Motor yağ karterinin altında bulunan ve motor yağı değişiminde kirli yağın boşaltılmasında kullanılan tahliye çıkışını kapatan Karter Tapası, özel contası ve fabrikanın önerdiği sıkma torku ile motor yağının sızmasına ve kaybedilmesine engel olur.

Bir Sorunuz Mu Var?

Periyodik Bakımda Değişen Parçalar İletişim Formu
Periyodik bakımda değişen parçalar ve sarf malzemelerle ilgili sizi aramamız için formumuzu doldurun, hemen servis randevunuzu oluşturun.

Periyodik Bakım Aralık ve Kapsamları

Alpay Maserati Özel Servisinde aracınız için belirlenen periyodik bakım aralık ve kapsamlarıyle ilgili bilgilendirme dokümanını indirebilirsiniz.

Periyodik Bakım Fiyatları

ALPAYSERVIS uygulaması ile Maserati marka aracinizin periyodik bakımda %30’a varan servis indiriminden yararlanabilirsiniz.

Tavsiye Edilen İndirimli Maserati Periyodik Bakım Başlangıç Fiyatları

* Aşağıda belirtilen ve Maserati Özel Servisinde uygulanan %30’a varan Servis İndirimi dahil tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları, Maserati model araçlar için geçerlidir. Belirtilen fiyatlar, araç motor hacmine ve donanım seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlara KDV ve işçilik dahildir. Kampanya Bilgi Formu’nu doldurarak ALPAY Servis Kampanyası hakkında bilgi alabilir veya hemen bir servis randevusu alabilirsiniz.

Maserati Servis Kampanyası

Kampanya Baslangic tarihi: – Kampanya Bitis tarihi:

%30’a varan servis indirimleri fırsatı! ALPAYSERVIS uygulaması ile Maserati sahipleri, Alpay serviste de kazanıyor!

2 yaş üzeri Maserati‘lerde geçerli Alpay servis kampanyası sizi bekliyor! Tüm periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlemlerinde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanmak için siz de Özel Maserati Servisimize uğrayın, her bakımdan avantajlı çıkın.

Maserati Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Maserati marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Özel Maserati Periyodik Bakım Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Maserati marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Maserati marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Maserati Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Maserati Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler