Alpay Özel Skoda Servisindeki eğitimli ve alanında uzman teknisyenler, Skoda’inizin kaportasının sağlam ve kusursuz kalması için birçok hizmet sunar.

Skoda Orijinal Kaporta Parçaları

Skoda Orijinal Kaporta Parçaları, sadece Skoda fabrikaları tarafından, Skoda’iniz için özel olarak üretilir. Fabrikada aracınıza takılan parçalar ile birebir aynı olan bu parçalar, sorunsuz bir şekilde yerlerine oturur, herhangi bir onarımda zamandan ve işçilikten tasarruf etmenize olanak verir. Daha da önemlisi, onarımdan sonra olası herhangi bir kazada aracınızın hala ilk günkü Skoda sağlamlığında kalmasını ve bu sayede sizi ve sevdiklerini en iyi şekilde korumasını sağlar.

Skoda Orijinal Boyalar (Kaporta ve Boya)

Doğru renk tonu.

Çok farklı sebeplerden dolayı Skoda marka aracınızın bazı parçalarında boya hasarları ile karşılaşmanız mümkündür. Özel Skoda Servisinde kullanılan orijinal boyalar sayesinde, onarılan parçalarda oluşabilen renk farklılıkları konusunda endişelenmenize gerek yok. Skoda Orijinal Boyaların karışımı, zamanla güneş ve diğer çevresel faktörler nedeniyle aracınızın renk tonunda meydana gelebilecek en küçük değişimi bile algılayan aygıtlarla yapılan ölçüme özel olarak hazırlanır ve yeni boya, tam da olması gereken tonda uygulanır.

Daha güvenli: Yüksek gövde mukavemeti, orijinal sac kalınlığı ve darbe enerjisinin etkin şekilde sönümlenebilmesi.
Mükemmel uyum: Yüksek montaj doğruluğu sayesinde hızlı işlem ve dolayısıyla düşük işçilik saati.
Orijinal dizayn: Orijinal parçalar ile Skoda’iniz Skoda olarak kalır.

Skoda Orijinal Bakım Ürünleri

Uzun süren koruma.
Kış aylarında ihtiyacınız olan buz çözücülerden, yaz ayları için jant temizleyicilere ve boya bakım işlemleri için pasta ve cilaya kadar çok çeşitli Skoda Orijinal Bakım Ürünleri için Özel Skoda Servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Hem aracınızı temizlemek hem de uzun süren bir koruma sağlamak için Skoda Orijinal Bakım Ürünlerini kullanın!

Skoda Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Skoda marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Özel Skoda Kaporta ve Boya Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Skoda marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Skoda marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Skoda Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Skoda Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler