Hizmetler ve Servisler
Paylaş

Detaylı İç Temizlik ve Koruma ve Aracınıza Değer Katan Tüm Servisler

Detaylı İç Temizlik ve Koruma ve/ya servis hizmetleri, bakım, onarım ve montaj ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve şikayet / görüş / önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü dahil her an Çağrı Merkezimiz hizmetinizde. Online yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır.

Alpay, en yetkili özel servis; Detaylı İç Temizlik ve Koruma gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak verilen hizmetleri hemen inceleyebilir, seçili hizmet için online randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz..

ARACINIZIN SİZİN İÇİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ, BİZDE PORSCHE, AUDİ, VOLKSWAGEN, SEAT VE SKODA MARKA ARAÇLARINIZI TEMİZ TUTMANIZI SAĞLAYACAK BİR YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ SİZLERİ ALPAY SERVİS E BEKLİYORUZ.

  • Otomobilin içinde zamanla oluşmuş kir , leke , toz , bakteri , ve kötü kokuları giderir . Deri ve vinil yüzeylerin yıpranıp çatlamasını , soyulmasını engeller.

OTO DETAYLI İÇ TEMİZLİK, ANTİBAKTERİYEL ARAÇ TEMİZLİK
Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bizde Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mini Cooper, Mercedes – Benz, Porsche, Range Rover, Skoda, Seat, Volvo, Volkswagen marka araçlarınızı temiz tutmanızı sağlayacak bir yardımcı olmak için buradayız sizleri Alpay Servis e bekliyoruz. Sahibinden satılık temiz araç diyebilmeniz için Alpay Servis sizlere çözümler sunmaktadır.

SERAMİK KAPLAMA
Araç yüzeyinin korunması için üretilmiş bir nano teknoloji ürünüdür. hidrofobik (su itici) olma özelliği ile birçok zararlı maddeyi aracınızın yüzeyinden uzak tutar. Aracınızın boya, vernik ve görünümüne zarar veren kuş pisliği, ağaç reçinesi, çamur, sinek, böcek kalıntıları, asit yağmurları,düstriyel atıklar ve daha başka birçok etkene karşı dayanıklı ve koruyucudur.

DETAYLI İÇ DIŞ TEMİZLİK
Aracın iç kabin ve kaporta kısmını hem yeniler hem koruma altına alır.

BOYA KORUMA
Aracınızı ilk günkü görünümüne getirir ve yıllarca showroom parlaklığında korur.

CAM FİLMİ UYGULAMASI
Uygulandığında orijinal ve estetik renkli cam görünümü veren, yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır. Alpay Servis Cam Filmleri, diğer sıradan cam filmlerinin aksine, titanyum veya alüminyumdan yapılmıştır. Bu çok katlı metalize film, koyuluk tonu fark etmeksizin güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği gibi kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarına engel oluşturur. Bir kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğundan, bunların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller

Aracınızın iç yüzeylerinin ilk günkü görünümüne geri getiren ve koruma altına alan bu sistemi yılda 1 defa yaptırmanız tavsiye edilir

Alpay, En Yetkili Özel Servis Ayrıcalıkları

Aracınızın fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay, En Yetkili Özel Servis‘de.

Bakım ve Onarım Hizmetleri; Aracınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile aracınız ilk günkü gibi kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aracınızı ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak servis kampanyaları ve sigorta çözümleri hakkında bilgi alın.

Mobilite Hizmetleri

ALPAY, en yetkili özel servis’de; aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, araç sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir.

Alpay Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Alpay Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.