Hizmetler ve Servisler
Paylaş

Oto Lastik Onarım ve Değişimi ve Aracınıza Değer Katan Tüm Servisler

Oto Lastik Onarım ve Değişimi ve/ya servis hizmetleri, bakım, onarım ve montaj ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve şikayet / görüş / önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü dahil her an Çağrı Merkezimiz hizmetinizde. Online yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır.

Alpay, en yetkili özel servis; Oto Lastik Onarım ve Değişimi gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanarak verilen hizmetleri hemen inceleyebilir, seçili hizmet için online randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz..

ALPAY SERVİS OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ BİR HİZMET SAĞLAMAK AMACI İLE OTO LASTİK ÜRETİCİLERİNİN SIKLIKLA DEĞİŞTİRDİKLERİ MODELLERİ İLK OLARAK CAZİP FİYATLARLA HİZMETİNİZDE

LASTİK DEĞİŞİM HİZMETİ İÇİN ALPAY SERVİS’TEN HEMEN RANDEVU ALIN

Alpay Servis olarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet sağlamak amacı ile Oto lastik üreticilerinin sıklıkla değiştirdikleri modelleri ilk olarak cazip fiyatlarla hizmetinizde
Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğu Alpay Servisler’de dünya otomobil lastik pazarının önde gelen markaları olan Michelin, continental, Hankook, Pirelli, Bridgestone başta olmak üzere birçok seçkin markanın ürünlerinden faydalabilirsiniz. Alpay Servis bünyesinde tanınmış jant ve kar paleti markalarının ürünlerine de uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile hizmetinizde

OTOMOBİLİNİZİN CAN SİMİDİ

  1. Lastikler otomobilin tüm teknik özelliklerini yere aktaran önemli parçalardır.
  2. Otomobiller fizik kurallarına göre hareket eder ve durur.
  3. Otomobillerin bu hareketleri sırasında yerle temasını sağlayan tek unsur lastiklerdir.
  4. Otomobilin kontrol edilmesinde lastiğin önemi büyüktür.

“LASTİKLER OTOMOBİLİN SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIR. YANLIŞ BASINÇ YOL TUTUŞU VE FRENE ETKİ EDEBİLECEĞİ GİBİ, LASTİK İÇ ISISININ AŞIRI YÜKSELEREK, ANİ PATLAMASINA SEBEP OLABİLİR..”

Alpay, En Yetkili Özel Servis Ayrıcalıkları

Aracınızın fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay, En Yetkili Özel Servis‘de.

Bakım ve Onarım Hizmetleri; Aracınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve uluslararası eğitimli teknisyenler ile aracınız ilk günkü gibi kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aracınızı ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak servis kampanyaları ve sigorta çözümleri hakkında bilgi alın.

Mobilite Hizmetleri

ALPAY, en yetkili özel servis’de; aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, araç sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir.

Alpay Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Alpay Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.