Bentley’inize Değer Katan Hizmetler

Alpay Özel Bentley Servisi, yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Bentley’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay Özel Bentley Servislerinde. Ayrıca Alpay Özel Bentley Servisi’ne gitmeden, aracınız için en uygun Bentley Orijinal Aksesuarları, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları veya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Bentley Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bentley’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve konusunda uzman eğitimli teknisyenler ile Bentley’iniz Bentley olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bentley Aksesuar ve Yedek Parça

Bentley’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Bentley Orijinal Aksesuarlar ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Bentley Orijinal Parçalar hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Bentley Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Bentley

Bentley’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Bentley sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri… Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Alpay Bentley Özel Servis’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAYSERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bentley Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Bentley marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Özel Bentley Bakim ve Onarim hizmetleri Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Bentley marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Bentley marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Bentley Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Bentley Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler