Tesla’inize Değer Katan Hizmetler

Alpay Özel Tesla Servisi, yüksek uluslararası standartlarda, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösterir. Tesla’inizin fabrikadan çıktığı ilk günkü performans ve verimlilik değerlerini uzun yollar boyunca korumasını sağlayan periyodik bakım ve onarım işlemlerinden, hayatınızı kolaylaştıran, Tüv Türk muayenesi öncesi kapsamlı Check-Up’a kadar tüm bakım ve onarım hizmetleri, Alpay Özel Tesla Servislerinde. Ayrıca Alpay Özel Tesla Servisi’ne gitmeden, aracınız için en uygun Tesla Orijinal Aksesuarları, aracınız için yayınlanan en son güncellemeleri içeren Servis Aksiyonları veya bilgi ve eğlence sistemi güncellemelerine dair bilgileri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Tesla Bakım ve Onarım Hizmetleri

Tesla’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Servisimizde yaptırın, %100 orijinal yedek parça ve konusunda uzman eğitimli teknisyenler ile Tesla’iniz Tesla olarak kalsın. Periyodik Bakımdan, Ekspres Servise ve Check-Up Hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin. Buna ek olarak, motor yağı ve kaporta boya işlemleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tesla Aksesuar ve Yedek Parça

Tesla’inizi farklı fonksiyon ve özelliklerle zenginleştirmenizi sağlayacak Tesla Orijinal Aksesuarlar ve uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunan Tesla Orijinal Parçalar hakkında detaylı bilgi alın, aracınızın modeline en uygun aksesuarları, farklı kategoriler için listelemek için Tesla Aksesuar Sorgu sayfamızı kullanabilirsiniz.

MY Tesla

Tesla’inizin mekanik aksamlarını, boyasını ve gövdesini zamanın ve kilometrelerin etkilerinden koruyan garanti çözümleri ve size Tesla sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetleri… Hepsi, güvenli ve keyifli yolculukların tadını çıkarabilmeniz için Alpay Tesla Özel Servis’de! Ayrıca, navigasyon güncellemelerinden, dijital kullanım kılavuzuna ve aracınızın tüm servis süreçlerini takip edebileceğiniz ALPAYSERVIS mobil uygulaması hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tesla Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde Tesla marka aracınız icin randevu alabilirsiniz.

Özel Tesla Bakim ve Onarim hizmetleri Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden Tesla marka aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Tesla marka araç servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat, uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat ve tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olmak amacıyla asagidaki formda paylaşacağınız telefon numaranız aracılığıyla size ulaşacaktır. Tesla Servis Randevu Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

ALPAY

Alpay Servis en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir.

İletişim Bilgileri

Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için sizi arayalım formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Tesla Aracınıza Değer Katan Diğer Hizmetler